Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 167

 

VABRIK nr 167
Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri
 

Viimane võimalus kandideerida parimaks praktikakohaks

Eesti Tööandjate Keskliit ootab kuni 20. aprillini ettevõtetelt ja koolidelt kandidaate parimate praktikakohtade väljaselgitamiseks. Kolmandat korda toimuv konkurss aitab esile tõsta ettevõtteid, kes pakuvad parimal võimalikul moel üliõpilastele ja kutseõppuritele praktikakohti ja õpipoisiõppe võimalusi.

Loe edasi… »

Tööandjate aastakonverents: rahvastiku kahanemise probleem ei lahene iseenesest

41f8335e-aac8-4766-9b7b-b95f40a6c5a2.png

Rahvastiku vähenemisega seotud probleemid on aktuaalsemad kui kunagi varem ja need ei lahene iseenesest või kui lahenevad, siis mitte meie soovitud suunas, leiti eile toimunud Eesti Tööandjate Keskliidu konverentsil Tuulelohe Lend 2018 “Kuidas me kestame?”

Loe edasi… »

Galerii: Tuulelohe Lend 2018 “Kuidas me kestame?” 

Vaata pildigaleriid 4. aprillil toimunud tööandjate aastakonverentsist Tuulelohe Lend 2018 “Kuidas me kestame?”. 

Loe edasi… »

Tööandjad tunnustasid Rimi Eesti AS-i kui võimekat tööandjat

Eesti Tööandjate Keskliit tunnustas Rimi pingutusi vähenenud töövõimega töötajate toetamisel Võimeka Tööandja tiitliga. Tööandjad loodavad, et Rimi edulugu inspireerib ka teisi ettevõtteid veelgi enam panustama vähenenud töövõimega töötajatesse. 

Loe edasi… »

 
HARIDUSPOLIITIKA 

Tööandja, tule osale välistudengite värbamiskohvikus

Tööandjad, olete oodatud osalema välistudengite värbamiskohvikus 23. aprillil. TTÜ tudengimajas toimuvas värbamiskohvikus on võimalik intervjueerida töö- või praktikakohast huvitatud tudengeid ning sobivusel ka värvata.

Loe edasi… »

Kutsehariduse tulevik sõltub tööandjate ja koolide koostööst

10. aprillil toimus Pärnu Kontserdimajas kutseharidusele keskendunud konverents “Kuhu lähed, kutseharidus?”. Eesti Tööandajte Keskliit korraldas konverentsi koostöös Pärnumaa kutsehariduskeskuse ja Eesti Kutseõppe Edendamise ühinguga. 

Loe edasi… »

Seitse unistust kutsehariduse tulevikust

Eesti Tööandjate Keskliidu haridusnõunik Anneli Entson arutleb, mida teha, et noored tahaksid minna õppima kutsekooli? Kuidas saavutada, et kutsekooli lõpetajal oleks töökoha leidmise jaoks vajalikud teadmised-oskused?

Loe edasi… »

 
TÖÖJÕUPOLIITIKA 

Avalda arvamust: soolise võrdõiguslikkuse seaduse muutmine

Soolise võrdõiguslikkuse seaduse muutmisega soovitakse luua senisest efektiivsemad ja mugavamad võimalused soolise palgalõhe analüüsiks, kehtestatakse riiklik ja haldusjärelevalve naiste ja meeste sama või võrdväärse töö eest makstava palga võrdsuse põhimõtte üle avalikus sektoris. 

Loe edasi… »

 
TUULELOHE LEND 2018

Tarmo Soomere: tuleb osata kasutada evolutsioonilisi eeliseid

Tarmo Soomere kõneles tööandjate aastakonverentsil Tuulelohe Lend demograafiliste protsesside survest loodusressurssidele. Uurisime, milliseid peamisi ohtusid ja võimalusi ta Eesti rahvastiku püsimajäämisel näeb. 

Loe edasi… »

Ave Lauren: inimlik on otsida lihtsaid lahendusi

Ave Lauren keskendus konverentsil “Tuulelohe Lend 2018” rändele ja inimressursside kasutusele eri maailma paigus. Uurisime, kuidas rändetrendid täna Eestit mõjutavad ja kuidas lahendada tööjõupuuduse küsimus nende teadmiste valguses. 

Loe edasi… »

Rein Taagepera: peame kliimamuutuste tõttu paratamatult saabuvaks põgenikemassiks harjutama hakkama

Tuulelohe Lend 2018 konverentsil ettekande teinud politoloog Taagepera usub, et pole mõtet vastu seista tormile, mis varem või hiljem niikuinii tuleb. 

Loe edasi… »

 
TASUB TEADA

Toiduainetööstuse aastakonverents ootab teid!

Eesti Toiduainetööstuse Liit kutsub teid osalema XII Toiduainetööstuse aastakonverentsil, mis toimub 25. aprillil Radisson Blu Olümpia Hotelis. 

Loe edasi… »

Eesti Tööandjate Keskliiduga on liitunud kaks uut ettevõtet

Eesti Tööandjate Keskliidu märtsikuine volikogu kiitis heaks kaks uut liiget. Tere tulemast, CV-Online Estonia OÜ ja Eesti Teed AS. 

Loe edasi… »

Millised on teie mured seoses alaealiste värbamisega?

Tallinna Ülikooli magistriõppe üliõpilased uurivad projekti raames tööandjate ootusi ja muresid seoses alaealiste tööle võtmisega. Tööandjate poolne nägemus on väga oodatud! 

Loe edasi… »