Praktik Cum Laude – parima praktikandi konkurss

cover

Eesti Tööandjate Keskliidu konkursi „Praktik Cum Laude“ eesmärk on esmakordselt Eestis tunnustada säravaid praktikante, kes praktika käigus oma oskusi silmapaistvalt arendavad.

Pilootprojektina viime sel aastal konkursi läbi koostöös Eesti Toiduainetööstuse Liidu, Eesti Kaupmeeste Liidu, Eesti Rõiva-ja Tekstiililiidu, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu ja Eesti Hotellide ja Restoranide Liiduga

Konkursile saavad kandidaate esitada toiduainete tootmise ja töötlemise, metsa- ja puidutööstuse jarõiva- ja tekstiilitootmisega tegelevad ettevõtted ning kaubandusettevõtted, hotellid ja restoranid. Konkursile esitatav kandidaat peab olema praktikal olnud ettevõtte põhitegevusalal.

Ettevõtted on oodatud konkursile esitama praktikante, kes on nende juures praktika läbinud käesoleval õppeaastal (praktika peab lõppema enne 2016. aasta 31. augustit).

Iga ettevõte saab konkursile esitada kuni kaks kandidaati: ühe kandidaadi kutseõppe ja ühe kandidaadi kõrghariduse kategoorias. Kandidaadi esitamisel on oluline esitada kirjeldus, mille poolest praktikant praktika hästi sooritas.

Parimaid praktikante tunnustatakse kahes kategoorias – parim praktikant kutsehariduses ja parim praktikant kõrghariduses. Konkursi võitjad selguvad internetihääletuse ja hindamiskomisjoni otsuse tulemusena. Hindamiskomisjoni kuuluvad Eesti Tööandjate Keskliidu, Haridus- ja Teadusministeeriumi ja erialaliitude esindajad. 

Parima praktikandi tunnustuse saanud õppurid saavad auhinnaks Estonian Businessi Schoolilt karjäärinõustamise ja võimaluse läbida omal valikul 6 EAP ulatuses aineid või kursuseid, mis toetavad nende õpinguid ja edasist tööelu. Võitjad kuulutatakse välja oktoobrikuus.

Kandidaate on võimalik esitada 9. septembrini 2016, täites ankeedi ja saates selle meiliaadressile employers@employers.ee

Statuut

Ankeet kandidaadi esitamiseks

Konkursi Facebooki-lehekülg

Projekti rahastavad Euroopa Sotsiaalfond, Eesti riik ja Eesti Tööandjate Keskkliit. 

logo EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

Jälgi meid Facebookis   
×