Tööandjate Keskliit

Tuulelohe 2010

 

Mees löödi pikali.
Nüüd püsti tõustes
ta usub palju rohkem oma jõusse.
Kui aga tõusmiseks tal poleks jaksu,
siis teda lüüagi
ei oleks maksnud.

Rudolf Rimmel

Hea sõber!

Kutsun Sind 5. märtsil osalema Eesti suurimal äriliidrite majandusfoorumil “Tuulelohe lend 2010”, millega tähistame 93 aasta möödumist tööandjate keskliidu eelkäija, esimese Eestis asutatud ettevõtlusorganisatsiooni – Eestimaa Kubermangu Reveli Tööstusliku Piirkonna Töösturite ja Vabrikantide Ühingu – loomisest 2. märtsil 1917.

Traditsiooniliselt on “Tuulelohe lennu” eesmärgiks kirjeldada majanduses toimuvaid protsesse ja teha ettepanekuid, kuidas ees ootavate arengutega kaasa minna. Globaalne kaubavahetus on langenud ulatuses, mida ei ole maailma ajaloos veel nähtud. Senised tšempionid on osutunud kaotajaks ja üha sagedamini kehtestavad mängureegleid arenevad majandused. Eesti ettevõtjad peavad uute trendidega pidevalt kohanema ja jälgima, millistel turgudel on eduvõimalused suuremad.

Muutuvate majandusolude keskel toimub ka “Tuulelohe lend” tänavu teisiti. Kui eelnevatel aastatel keskendusime põhiliselt Eesti ettevõtluskeskkonna parandamisele, siis ees ootaval konverentsil analüüsime maailmamajanduse arenguid ja äritegemise võimalusi uutes, arenevates ja põnevates piirkondades.

Vastavate ettekannetega esinevad Eesti Vabariigi president Toomas Hendrik Ilves, Euroopa Komisjoni asepresident Siim Kallas, Eesti majanduse eriesindaja Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika riikides Nihad Fahmy ning Venemaa Töösturite ja Ettevõtjate Liidu president Aleksandr Šohhin.

Ettekannetele järgnevad arutelud diskussioonipaneelides. Eesti valitsuse seisukohti vahendavad rahandusminister Jürgen Ligi ja majandusminister Juhan Parts. Konverentsi juhib Raivo Vare.

Kohtumiseni!

Tarmo Kriis
Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja

Jälgi meid Facebookis   
×