Praktik Cum Laude – parima praktikandi konkurss

cover

Eesti Tööandjate Keskliidu kolmandat aastat korraldatava konkursi „Praktik Cum Laude“ eesmärk on esile tõsta ja tunnustada säravaid praktikante, kes praktika käigus oma oskusi arendavad.

Konkursile saavad kandidaate esitada kõik ettevõtted ja organisatsioonid, kes soovivad tõsta esile oma silmapaistvat praktikanti.

Ettevõtted on oodatud konkursile esitama praktikante, kes on nende juures praktika läbinud käesoleval õppeaastal (1.september 2017 – 31. august 2018). Iga ettevõte saab konkursile esitada kuni kolm kandidaati: ühe kandidaadi kutseõppe, ühe kandidaadi õpipoisiõppe ja ühe kandidaadi kõrghariduse kategoorias. Kandidaadi esitamiseks tuleb täita ankeet – eriti oluline on põhjalik kirjeldus, mille poolest praktikant silma paistis.

Parimaid praktikante tunnustatakse kolmes kategoorias – parim praktikant kutsehariduses, parim praktikant õpipoisiõppes ja parim praktikant kõrghariduses. Konkursi võitjad selguvad internetihääletuse ja hindamiskomisjoni otsuse tulemusena.

Parima praktikandi tunnustuse saanud õppurid saavad auhinnaks Estonian Businessi Schoolilt karjäärinõustamise ja võimaluse läbida omal valikul 6 EAP ulatuses aineid või kursuseid, mis toetavad nende õpinguid ja edasist tööelu. Võitjad kuulutatakse välja oktoobrikuus.

Kandidaate on võimalik esitada 14. septembrini 2018, täites ankeedi ja saates selle meiliaadressile employers@employers.ee .

Statuut

Ankeet kandidaadi esitamiseks

Konkursi Facebooki-lehekülg

Projekti rahastavad Euroopa Sotsiaalfond, Eesti riik ja Eesti Tööandjate Keskkliit. 

logo EL_Sotsiaalfond_horisontaalne

Jälgi meid Facebookis   
×