Tööandjate Keskliit

Töötukassa kolib oma töömessi internetti

Töötukassa on aastaid korraldanud üle-eesti töömesse, seoses eriolukorraga toimus kevadine Tallinn/Harjumaa Töö- ja Karjäärimess ainult virtuaalselt. Lisaks loodi tööandjate jaoks, kes eriolukorrast tingituna vajasid kiiresti lisatööjõudu, eraldi messiplatvorm: toomess.ee/ajutinetookoht

Tööandjate jaoks annab osalemine virtuaalmessil võimaluse leida endale töötaja töökohast lahkumata ning samal ajal jagada infot oma ettevõtte võimaluste kohta rohkematele inimestele, kui seda jõuaks tavapärasel messil. Virtuaalmessil osalemine on tööandjale ja osalejatele tasuta.

Virtuaalmess annab messil osalemiseks võimaluse ka neile, kes erinevatel põhjustel messile ise kohale tulla ei saa. Nii nagu kontaktmessi puhul on ka virtuaalmessil võimalik tutvuda erinevate tööandjate ning koostööpartnerite võimalustega, kuulata seminare ning soovi korral osaleda karjäärinõustamistel.

Kuidas osaleda üle-eestilisel virtuaalmessil?

Sel sügisel ootame kõiki tööandjaid ja koostööpartnereid üle-eestilisele virtuaalmessile. Juhul kui soovite messil osaleda, palun andke oma soovist teada oma maakondliku töötukassa osakonna tööandjate konsultandile, kes saab edastada juba täpsema info messil osalemise võimaluste kohta. Tööandjate konsultantide kontaktid on leitavad siit.

Toimunud messiplatvormiga on võimalik tutvuda selle lingi kaudu:  toomess.ee/tallinn

Autor: Livia Laas, Eesti Töötukassa teenusejuht (tööandjate teenused)

 

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×