Tööandjate Keskliit

Koolituse läbinud õpipoiste juhendajad/mentorid

Ajavahemikul 23.01.2006-15.12.2006 osalesid õpipoiste juhendajate/mentorite koolitusel Tallinnas, Tartus, Kuressaares ja Rakveres järgmised juhendajad:

Nr Juhendaja Ettevõte Partnerkool
1 Aile Nõupuu Haapsalu Kutsehariduskool Haapsalu Kutsehariduskeskus
2 Anne Kivirand Haapsalu Tarbijate Ühistu Haapsalu Kutsehariduskeskus
3 Ülo Einmann Haapsalu Uksetehas AS Haapsalu Kutsehariduskeskus
4 Harri Karjane Hapval Haapsalu Kutsehariduskeskus
5 Galina Kotivnenko Aleks-Allla TÜH Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
6 Anna Kuzenkova Altramet Oü Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
7 Galina Kozlova Estirem OÜ Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
8 Aleksei Nikolajev Helmikeskus OÜ Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
9 Jana Budkovskaja Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
10 Tiiu Kaljurand Järve Trilobiit OÜ restoran Trilobiit Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
11 Oleg Firsov Komeko Ehitus Oü Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
12 Tatjana Toper Mäetehnika AS Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
13 Mihhail Koren Rabanau OÜ Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
14 Nikolai Pitjen Rabanau OÜ Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
15 German Bezvoditski Remeksi Keskus AS Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
16 Janek Eskor Saka Cliff Hotel & Spa Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
17 Kristiina Pavlova Saka Cliff Hotel & Spa Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
18 Silvi Kliimask Saka Cliff Hotel & Spa Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
19 Janina Platonova Sikford OÜ Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
20 Jakov Roos Silbet AS Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
21 Sergei Komšin Silbet AS Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
22 Tamara Kurlõkova Silbet AS Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
23 Larissa Tatarenko Viru RMT OÜ Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
24 Svetlana Smirnova Viru RMT OÜ Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
25 Svetlana Strukova Värimal OÜ Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
26 Marianne Aas Adniel AS Kuressaare Ametikool
27 Marika Harjus Adniel AS Kuressaare Ametikool
28 Meeli Hints Adniel AS Kuressaare Ametikool
29 Ain Rahu Auto Kuressaare Kuressaare Ametikool
30 Ahti Pilden EBC Ehitus AS Kuressaare Ametikool
31 Toomas Opp EBC Ehitus AS Kuressaare Ametikool
32 Ahti Kallas Incap Electronics Estonia OÜ Kuressaare Ametikool
33 Madis Raudsepp Incap Electronics Estonia OÜ Kuressaare Ametikool
34 Henn Vallimäe Kalla Mööbel OÜ Kuressaare Ametikool
35 Janar Tiidermann Karukell AS Kuressaare Ametikool
36 Ade Toomann Kuressaare Ametikool Kuressaare Ametikool
37 Ave Paaskivi Kuressaare Ametikool Kuressaare Ametikool
38 Tõnu Salk Kuressaare Autoteenindus AS Kuressaare Ametikool
39 Avo Koppel OÜ Alvarelli Invest Kuressaare Ametikool
40 Kaimo Ehanurm OÜ Alvarelli Invest Kuressaare Ametikool
41 Margus Arand OÜ Alvarelli Invest Kuressaare Ametikool
42 Ülle Koppel OÜ Alvarelli Invest Kuressaare Ametikool
43 Andres Aas Primus PR OÜ Kuressaare Ametikool
44 Leo Rambi Primus PR OÜ Kuressaare Ametikool
45 Maidu Uussaar Primus PR OÜ Kuressaare Ametikool
46 Tanel Kukk Primus PR OÜ Kuressaare Ametikool
47 Margus Põld Saare Erek AS Kuressaare Ametikool
48 Valeri Rosljuk Saare Erek AS Kuressaare Ametikool
49 Hele-Mall Andreas Saare Selver Kuressaare Ametikool
50 Pille Suurpere Saare Selver Kuressaare Ametikool
51 Kai Heinla Saaremaa Liha- ja Piimatööstus AS Kuressaare Ametikool
52 Tanel Auväärt Siim Ehitus OÜ Kuressaare Ametikool
53 Veiko Ella Vätta Puit AS Kuressaare Ametikool
54 Heiki Suokas AS Stora Enso Mets Luua Metsanduskool
55 Alar Piip AS Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
56 Are Lepp AS Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
57 Argo Tõnuri AS Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
58 Fjodor Tint AS Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
59 Margus Lippand AS Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
60 Toomas Truu AS Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
61 Tõnu Reinhold AS Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
62 Tõnu Ivanov Finnforest Eesti AS Luua Metsanduskool
63 Janek Sepik Haret AS Luua Metsanduskool
64 Sulev Järve Kesklinna Pargid OÜ Luua Metsanduskool
65 Olev Kallas Mustamäe Haljastus Luua Metsanduskool
66 Tarmo Soidla Mustamäe Haljastus Luua Metsanduskool
67 Aarne Reial Paikuse Saeveski Luua Metsanduskool
68 Janek Kuiv Rait AS Luua Metsanduskool
69 Raivo Tiikoja Rait AS Luua Metsanduskool
70 Gert Fuchs RMK (Edela), Kabala Luua Metsanduskool
71 Kalev Rand RMK (Edela), Paanikse metsk. Luua Metsanduskool
72 Raul Veerme RMK (Edela), Paanikse metsk. Luua Metsanduskool
73 Maldon Tominga RMK (Edela), Surju Luua Metsanduskool
74 Oskar Suislepp RMK (Edela), Surju Luua Metsanduskool
75 Andres Tarto RMK (Kagu), Halliku Luua Metsanduskool
76 Rain Pint RMK (Kagu), Halliku Luua Metsanduskool
77 Ain Ratassepp RMK (Kagu), Laiuse Luua Metsanduskool
78 Indrek Antonov RMK (Kagu), Laiuse Luua Metsanduskool
79 Enno Kuusk RMK (Kagu), Pikknurme Luua Metsanduskool
80 Rivo Sild RMK (Kagu), Pikknurme Luua Metsanduskool
81 Riho Barbo RMK (Kagu), Põltsamaa Luua Metsanduskool
82 Mart Enel RMK (Kagu), Vara Luua Metsanduskool
83 Raivo Kuum RMK (Kagu), Vara Luua Metsanduskool
84 Peter Schmidt RMK (Kirde) Ahtme Luua Metsanduskool
85 Margus Sellik RMK (kirde), Iisaku Luua Metsanduskool
86 Ain Vihermets RMK (Kirde), Loobu Luua Metsanduskool
87 Uve Pärn RMK (Kirde), Loobu Luua Metsanduskool
88 Alar Nurmik RMK (Loode) Käru Luua Metsanduskool
89 Jaanis Ansi RMK (Loode) Käru Luua Metsanduskool
90 Kalle Meier RMK (Loode), Anija Luua Metsanduskool
91 Kristjan Vaks RMK (Saarte), Kärdla Luua Metsanduskool
92 Allan Lukken Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
93 Kalle Pikhoff Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
94 Mait Kõllo Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
95 Mando Kadarik Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
96 Tiit Liiv Stora Enso Timber Luua Metsanduskool
97 Mikael Lundström Stora Enso Timber AS, Imavere Saeveski Luua Metsanduskool
98 Aimar Parm Stora Enso Timber AS, Näpi Saeveski Luua Metsanduskool
99 Maritsa Lepmets Stora Enso Timber AS, Sauga Saeveski Luua Metsanduskool
100 Mai Jaaksoo Tormolen OÜ Luua Metsanduskool
101 Aivar Privoi Vest-Wood Eesti AS Luua Metsanduskool
102 Aivar Tammearu Vest-Wood Eesti AS Luua Metsanduskool
103 Ave Saksen Vest-Wood Eesti AS Luua Metsanduskool
104 Maarika Mesi Vest-Wood Eesti AS Luua Metsanduskool
105 Rain Mägi Vest-Wood Eesti AS Luua Metsanduskool
106 Jaanus Heile Viljandi Liimpuit Luua Metsanduskool
107 Ljubov Tihonova Astri Narva Konsum AS Narva Kutseõppekeskus
108 Natalja Nikitina Astri Narva Konsum AS Narva Kutseõppekeskus
109 Vjatcheslav Zvezdin Balti ES  Narva Kutseõppekeskus
110 Aleks Ratas Energoremont AS Narva Kutseõppekeskus
111 Lauri Tamm Hotel Inger Narva Kutseõppekeskus
112 Aleksei Jevgrafov Hotel Inger, restoran Salvador Narva Kutseõppekeskus
113 Inna Krukovskaja Carvalheiro Hotel Inger, restoran Salvador Narva Kutseõppekeskus
114 Vadim Muravjov Narva Bark Narva Kutseõppekeskus
115 Vladimir Ponamarjov Narva Bark Narva Kutseõppekeskus
116 Vadim Senitšenkov Narva Hotell Narva Kutseõppekeskus
117 Veronika špakovskaja Narva Kutseõppekeskus Narva Kutseõppekeskus
118 Margit Soots A.G.M. Kaubandus, Pappa Pizza Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
119 Ülle Meier A.G.M. Kaubandus, Pappa Pizza Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
120 Diana Pärna Arkna Karjatalu OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
121 Ülle Rae Arkna Karjatalu OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
122 Ene Saar Isu Tuba OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
123 Lehta Veelaid Kärla PM OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
124 Aino Muru Mangeni PM OÜ  Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
125 Eve Libe Mangeni PM OÜ  Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
126 Marko Varblane Mangeni PM OÜ  Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
127 Heiki Saar Metsarõõmu OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
128 Gaida Õunapuu Muhu Farmid OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
129 Marika Oeselg Olustvere TMK Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
130 Kaja Raidma Paistu Lasteaed Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
131 Annika Törmälehto Pärna AS, restoran Paradiis Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
132 Jaana Kala Rebruk Farm OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
133 Ulve Turo Rebruk Farm OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
134 Uno Altermann Roodevälja Uustalu OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
135 Arno Mägi Vaeküla Suurtalu OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
136 Rita Karask FIE Rita Karask Paide Kutsekeskkool
137 Tõnu Vainküla FIE Tõnu Vainküla Paide Kutsekeskkool
138 Ilmar Antov Järva Maavalitsus Paide Kutsekeskkool
139 Annemari Olde Järvamaa Haigla SA Paide Kutsekeskkool
140 Mati Pihlak Koeru Kutsekeskkool Paide Kutsekeskkool
141 Urve Vene Paide Gümnaasium Paide Kutsekeskkool
142 Andrus Mardu Paide Kutsekeskkool Paide Kutsekeskkool
143 Lia Padu Paide Kutsekeskkool Paide Kutsekeskkool
144 Urmas Välba Paide MEK Paide Kutsekeskkool
145 Anne Raiski Paide Tervisekeskus Paide Kutsekeskkool
146 Tiia Siidam Paide Ühisgümnaasium Paide Kutsekeskkool
147 Jüri Rammo Viking Window AS Paide Kutsekeskkool
148 Konstantin Grazer Viking Window AS Paide Kutsekeskkool
149 Arles Jaanimets Alameda OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
150 Enn Mets Alameda OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
151 Raiko Lepik Alameda OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
152 Roman Veretšagin Alameda OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
153 Margus Saul AS EEK Trade Pärnumaa Kutsehariduskeskus
154 Maie Soosalu Color OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
155 Varje Arde Džingel AS, Lehe kohvik Pärnumaa Kutsehariduskeskus
156 Inna Russ Efore AS Pärnumaa Kutsehariduskeskus
157 Li Tõnismaa Efore AS Pärnumaa Kutsehariduskeskus
158 Elle Kuut Kadri OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
159 Mari-Anne Saat Kadri OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
160 Ain Tomingas Matek OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
161 Ivo Lillipuu Matek OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
162 Kalmer Krantsman Matek OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
163 Veronika Vaino Mäetaguse mõisahotell “Meintack” Pärnumaa Kutsehariduskeskus
164 Elbert Tults Note Pärnu OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
165 Jüri Kuzubov Note Pärnu OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
166 Monika Lille Note Pärnu OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
167 Üllar Jõepera Note Pärnu OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
168 Janek Klaamas Pärnumaa Kutsehariduskeskus Pärnumaa Kutsehariduskeskus
169 Elje Holm Scanfil OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
170 Katrin Attemann Scanfil OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
171 Laanet Meri Scanfil OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
172 Pille Eslas Scanfil OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
173 Astrid Kivinukk Taastusravikeskus Estonia AS Pärnumaa Kutsehariduskeskus
174 Ilme Rannajärv Taastusravikeskus Estonia AS Pärnumaa Kutsehariduskeskus
175 Riina Loime Tervise Paradiis OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
176 Urmas Einbaum Tervise Paradiis OÜ Pärnumaa Kutsehariduskeskus
177 Tanel Mäetalu Viisik Ehitus Pärnumaa Kutsehariduskeskus
178 Tarmo Mitt Viisik Ehitus Pärnumaa Kutsehariduskeskus
179 Janek Reinsalu Viisnurk AS Pärnumaa Kutsehariduskeskus
180 Merko Pärnpuu Viisnurk AS Pärnumaa Kutsehariduskeskus
181 Mikko Pärgma Viisnurk AS Pärnumaa Kutsehariduskeskus
182 Raimo Teterin Viisnurk AS Pärnumaa Kutsehariduskeskus
183 Henn Raave Eesti Murud OÜ Räpina Aianduskool
184 Vahur Vuks  Eesti Murud OÜ Räpina Aianduskool
185 Heino Fuks Indefors OÜ Räpina Aianduskool
186 Inge Angerjas Joosti Aiand OÜ Räpina Aianduskool
187 Eha Vahtramäe Kanepi Aiand OÜ Räpina Aianduskool
188 Merle Anton Murulill OÜ Räpina Aianduskool
189 Astrid Maidla Räpina Aianduskool Räpina Aianduskool
190 Indrek Teder Sagro AS Räpina Aianduskool
191 Elmar Zimmer Seedri Puukool Räpina Aianduskool
192 Helvi Teigar  Tartu Kutsehariduskeskus Räpina Aianduskool
193 Andres Tuvi Tartu Puukool Räpina Aianduskool
194 Jaanus Kokk Kuressaare Ehitus Suuremõisa Tehnikum
195 Jüri Piik Kuressaare Ehitus Suuremõisa Tehnikum
196 Ivar Vesingi LeVa Suuremõisa Tehnikum
197 Lembit Vainomäe LeVa Suuremõisa Tehnikum
198 Ivo Mänd Suuremõisa Tehnikum Suuremõisa Tehnikum
199 Pille Kaups Suuremõisa Tehnikum Suuremõisa Tehnikum
200 Ahti Areda ARS Sisustus OÜ Tallinna Ehituskool
201 Jaak Tammearu ArtBrothers OÜ Tallinna Ehituskool
202 Aavo Tamm  Disekt ST OÜ Tallinna Ehituskool
203 Tiit Hindpere Ennistuskoda Kanut Tallinna Ehituskool
204 Margus Nuut Espak Ehitustööd OÜ Tallinna Ehituskool
205 Vello Vann Espak Ehitustööd OÜ Tallinna Ehituskool
206 Ain Rikka Fair Play OÜ Tallinna Ehituskool
207 Ivo Koronen Fair Play OÜ Tallinna Ehituskool
208 Jürgen Paat Fair Play OÜ Tallinna Ehituskool
209 Janek Seppik Haret Tallinna Ehituskool
210 Paavo Juga Jaotusvõrk OÜ Tallinna Ehituskool
211 Rein Kaasik Jaotusvõrk OÜ Tallinna Ehituskool
212 Andrus Puju Katuseekspert OÜ Tallinna Ehituskool
213 Magnus-Mait Ots Katuseekspert OÜ Tallinna Ehituskool
214 Roman Haavakats Standard AS  Tallinna Ehituskool
215 Faivi Aronovitš Taikuri OÜ Tallinna Ehituskool
216 Nail Kovajev Taikuri OÜ Tallinna Ehituskool
217 Jürgen Paat Tootmisbaas OÜ Tallinna Ehituskool
218 Leander Pragi Viimistluskoda OÜ Tallinna Ehituskool
219 Margus Pootsmaa Viimistluskoda OÜ Tallinna Ehituskool
220 Jaan Kerner ABB Tallinna Polütehnikum
221 Janek Piispanen ABB Tallinna Polütehnikum
222 Rasmus Brandt ABB Tallinna Polütehnikum
223 Mairo Vilepill Aldus AS Tallinna Polütehnikum
224 Tiit Tõniste Aldus AS Tallinna Polütehnikum
225 Indrek Tamre AS A&R Carton Tallinna Polütehnikum
226 Svetlana Teiman Estiko-Plastar AS Tallinna Polütehnikum
227 Ingrid Piirfeldt Harju Elekter Tallinna Polütehnikum
228 Kalle Kägu Harju Elekter Tallinna Polütehnikum
229 Lauri Valtri Harju Elekter Tallinna Polütehnikum
230 Meelis Luhaväli Iloprint Tallinna Polütehnikum
231 Illimar Lõiv Labelprint OÜ Tallinna Polütehnikum
232 Hillar Plaat Norofolier Baltic OÜ Tallinna Polütehnikum
233 Monika Adamson Paar OÜ Tallinna Polütehnikum
234 Are Hein Pajo AS Trükikoda Tallinna Polütehnikum
235 Marek Mäesalu Pajo AS Trükikoda Tallinna Polütehnikum
236 Margo Vesselov Pajo AS Trükikoda Tallinna Polütehnikum
237 Helen Pärk Polütehnikum Tallinna Polütehnikum
238 Lilia Ovtšinnik Polütehnikum Tallinna Polütehnikum
239 Aarne Kütt Printall AS Tallinna Polütehnikum
240 Aivo Rohumäe Printall AS Tallinna Polütehnikum
241 Igor Averin Printall AS Tallinna Polütehnikum
242 Ley Jaanberg Printall AS Tallinna Polütehnikum
243 Jaan Põldma Raasiku Elekter AS Tallinna Polütehnikum
244 Veiko Velling Raasiku Elekter AS Tallinna Polütehnikum
245 Andre Aus Delegatsioon OÜ Tallinna Teeninduskool
246 Anneli Teesalu Delegatsioon OÜ Tallinna Teeninduskool
247 Maire Kivirand Delegatsioon OÜ Tallinna Teeninduskool
248 Marko Kuusk Delegatsioon OÜ Tallinna Teeninduskool
249 Tiiu Vilms Delegatsioon OÜ Tallinna Teeninduskool
250 Vilve Tuulmets Delegatsioon OÜ Tallinna Teeninduskool
251 Faina Bogdanova Anne Selver Tartu Kutsehariduskeskus
252 Kaili Roog Anne Selver Tartu Kutsehariduskeskus
253 Annika Tiisma Comarket AS Tartu Kutsehariduskeskus
254 Pille Laar Comarket AS Tartu Kutsehariduskeskus
255 Kalle Rump ELWO AS Tartu Kutsehariduskeskus
256 Rain Visnapuu ELWO AS Tartu Kutsehariduskeskus
257 Agu Hurt Empower Tartu Kutsehariduskeskus
258 Ants Kruus Empower Tartu Kutsehariduskeskus
259 Allan Põdersalu Estiko-Plastar AS Tartu Kutsehariduskeskus
260 Lembit Seppo Estiko-Plastar AS Tartu Kutsehariduskeskus
261 Marek Määrits Estiko-Plastar AS Tartu Kutsehariduskeskus
262 Margus Ruusmäe Estiko-Plastar AS Tartu Kutsehariduskeskus
263 Nikolai Kadai Estiko-Plastar AS Tartu Kutsehariduskeskus
264 Svetlana Teiman Estiko-Plastar AS Tartu Kutsehariduskeskus
265 Kairi Maremäe ISS EESTI AS (Majatek OÜ) Tartu Kutsehariduskeskus
266 Taimi Lill ISS EESTI AS (Majatek OÜ) Tartu Kutsehariduskeskus
267 Janek Puusepp Jaotusvõrk OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
268 Mati Vanemb Jaotusvõrk OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
269 Ülo Männik Jaotusvõrk OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
270 Eve Teder Kyyrix OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
271 Jelena Kazakova Kyyrix OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
272 Larissa Ussanova Kyyrix OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
273 Hilje Härm Leibur AS Tartu Kutsehariduskeskus
274 Angelika Kala Majatek OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
275 Ahto Jaanimägi Rakvere Lihakombinaat AS Tartu Kutsehariduskeskus
276 Loo Rosenbaum Rakvere Lihakombinaat AS Tartu Kutsehariduskeskus
277 Luule Vahtra Rakvere Lihakombinaat AS Tartu Kutsehariduskeskus
278 Merike Lutus Rakvere Lihakombinaat AS Tartu Kutsehariduskeskus
279 Andrei Politshuk Sametec OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
280 Vladimir Zabelin Sametec OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
281 Kersti Janno Selver AS Tartu Kutsehariduskeskus
282 Ljudmilla Guljajeva Selver AS Tartu Kutsehariduskeskus
283 Merike Mänd Selver AS Tartu Kutsehariduskeskus
284 Tarmo Niilo Stora Enso Timber AS Tartu Kutsehariduskeskus
285 Hille Valk Taivoster OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
286 Andrei Jegorov Tarkon Tartu Kutsehariduskeskus
287 Georg Ivanov Tarkon Tartu Kutsehariduskeskus
288 Mairot Kurvits Tarkon AS Tartu Kutsehariduskeskus
289 Ragnar Otsa Tarkon AS Tartu Kutsehariduskeskus
290 Andrei Politšuk Tarmetec OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
291 Andrus Leomar Tarmetec OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
292 Indrek Kõre Tarmetec OÜ Tartu Kutsehariduskeskus
293 Kamilla Killak Tartu Kutsehariduskeskus Tartu Kutsehariduskeskus
294 Marek Tepper Tartu Kutsehariduskeskus Tartu Kutsehariduskeskus
295 Mariann Saaliste Tartu Kutsehariduskeskus Tartu Kutsehariduskeskus
296 Aomer Aavik Tartu Maja Betoontooted AS Tartu Kutsehariduskeskus
297 Harri Rammi Tartu Maja Betoontooted AS Tartu Kutsehariduskeskus
298 Indrek Reemets Tartu Maja Betoontooted AS Tartu Kutsehariduskeskus
299 Kaido Urm Tartu Maja Betoontooted AS Tartu Kutsehariduskeskus
300 Kalev Janno Tartu Maja Betoontooted AS Tartu Kutsehariduskeskus
301 Rasmus Luhaäär Tartu Maja Betoontooted AS Tartu Kutsehariduskeskus
302 Valeri Jefremenkov Tartu Maja Betoontooted AS Tartu Kutsehariduskeskus
303 Olavi Liblik Uvic AS Tartu Kutsehariduskeskus
304 Kristin Balodis AB Autotrans, Hotell Metsis Valgamaa Kutseõppekeskus
305 Raini Olt Landhaus OÜ  Valgamaa Kutseõppekeskus
306 Kerli Pauskar Taagepera Loss OÜ Valgamaa Kutseõppekeskus
307 Kalle Adrat Valga Gümnaasium Valgamaa Kutseõppekeskus
308 Anti Lepik Valgamaa Kutseõppekeskus Valgamaa Kutseõppekeskus
309 Eve Kõlves Valgamaa Kutseõppekeskus Valgamaa Kutseõppekeskus
310 Marianne Aunapu Valgamaa Kutseõppekeskus Valgamaa Kutseõppekeskus
311 Vello Pommer Valgamaa Kutseõppekeskus Valgamaa Kutseõppekeskus
312 Taimi Hillak Antsla-Inno AS Võrumaa Kutsehariduskeskus
313 Aili Post Enerel OÜ Võrumaa Kutsehariduskeskus
314 Mart Kraan Sirje AS Võrumaa Kutsehariduskeskus
315 Aivar Kalnapenkis Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
316 Aivo Kranich Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
317 Arvi Lokk Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
318 Kaja Rahu Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
319 Lauri Tasso Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
320 Ove Mõttus Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
321 Piret Tamm Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
322 Tiina-Mai Hirmo Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
323 Vaito Heinsoo Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
324 Viibeke Turba Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
325 Viktor Dremljuga Võrumaa KHK Võrumaa Kutsehariduskeskus
Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×