Tööandjate Keskliit

Koolituse läbinud õpipoiste juhendajad/mentorid

Ajavahemikul 23.01.2006-15.12.2006 osalesid õpipoiste juhendajate/mentorite koolitusel Tallinnas, Tartus, Kuressaares ja Rakveres järgmised juhendajad:

NrJuhendajaEttevõtePartnerkool
1Aile NõupuuHaapsalu KutsehariduskoolHaapsalu Kutsehariduskeskus
2Anne KivirandHaapsalu Tarbijate ÜhistuHaapsalu Kutsehariduskeskus
3Ülo EinmannHaapsalu Uksetehas ASHaapsalu Kutsehariduskeskus
4Harri KarjaneHapvalHaapsalu Kutsehariduskeskus
5Galina KotivnenkoAleks-Allla TÜHIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
6Anna KuzenkovaAltramet OüIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
7Galina KozlovaEstirem OÜIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
8Aleksei NikolajevHelmikeskus OÜIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
9Jana BudkovskajaIda-Virumaa KutsehariduskeskusIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
10Tiiu KaljurandJärve Trilobiit OÜ restoran TrilobiitIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
11Oleg FirsovKomeko Ehitus OüIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
12Tatjana ToperMäetehnika ASIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
13Mihhail KorenRabanau OÜIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
14Nikolai PitjenRabanau OÜIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
15German BezvoditskiRemeksi Keskus ASIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
16Janek EskorSaka Cliff Hotel & SpaIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
17Kristiina PavlovaSaka Cliff Hotel & SpaIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
18Silvi KliimaskSaka Cliff Hotel & SpaIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
19Janina PlatonovaSikford OÜIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
20Jakov RoosSilbet ASIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
21Sergei KomšinSilbet ASIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
22Tamara KurlõkovaSilbet ASIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
23Larissa TatarenkoViru RMT OÜIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
24Svetlana SmirnovaViru RMT OÜIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
25Svetlana StrukovaVärimal OÜIda-Virumaa Kutsehariduskeskus
26Marianne AasAdniel ASKuressaare Ametikool
27Marika HarjusAdniel ASKuressaare Ametikool
28Meeli HintsAdniel ASKuressaare Ametikool
29Ain RahuAuto KuressaareKuressaare Ametikool
30Ahti PildenEBC Ehitus ASKuressaare Ametikool
31Toomas OppEBC Ehitus ASKuressaare Ametikool
32Ahti KallasIncap Electronics Estonia OÜKuressaare Ametikool
33Madis RaudseppIncap Electronics Estonia OÜKuressaare Ametikool
34Henn VallimäeKalla Mööbel OÜKuressaare Ametikool
35Janar TiidermannKarukell ASKuressaare Ametikool
36Ade ToomannKuressaare AmetikoolKuressaare Ametikool
37Ave PaaskiviKuressaare AmetikoolKuressaare Ametikool
38Tõnu SalkKuressaare Autoteenindus ASKuressaare Ametikool
39Avo KoppelOÜ Alvarelli InvestKuressaare Ametikool
40Kaimo EhanurmOÜ Alvarelli InvestKuressaare Ametikool
41Margus ArandOÜ Alvarelli InvestKuressaare Ametikool
42Ülle KoppelOÜ Alvarelli InvestKuressaare Ametikool
43Andres AasPrimus PR OÜKuressaare Ametikool
44Leo RambiPrimus PR OÜKuressaare Ametikool
45Maidu UussaarPrimus PR OÜKuressaare Ametikool
46Tanel KukkPrimus PR OÜKuressaare Ametikool
47Margus PõldSaare Erek ASKuressaare Ametikool
48Valeri RosljukSaare Erek ASKuressaare Ametikool
49Hele-Mall AndreasSaare SelverKuressaare Ametikool
50Pille SuurpereSaare SelverKuressaare Ametikool
51Kai HeinlaSaaremaa Liha- ja Piimatööstus ASKuressaare Ametikool
52Tanel AuväärtSiim Ehitus OÜKuressaare Ametikool
53Veiko EllaVätta Puit ASKuressaare Ametikool
54Heiki SuokasAS Stora Enso MetsLuua Metsanduskool
55Alar PiipAS Stora Enso TimberLuua Metsanduskool
56Are LeppAS Stora Enso TimberLuua Metsanduskool
57Argo TõnuriAS Stora Enso TimberLuua Metsanduskool
58Fjodor TintAS Stora Enso TimberLuua Metsanduskool
59Margus LippandAS Stora Enso TimberLuua Metsanduskool
60Toomas TruuAS Stora Enso TimberLuua Metsanduskool
61Tõnu ReinholdAS Stora Enso TimberLuua Metsanduskool
62Tõnu IvanovFinnforest Eesti ASLuua Metsanduskool
63Janek SepikHaret ASLuua Metsanduskool
64Sulev JärveKesklinna Pargid OÜLuua Metsanduskool
65Olev KallasMustamäe HaljastusLuua Metsanduskool
66Tarmo SoidlaMustamäe HaljastusLuua Metsanduskool
67Aarne ReialPaikuse SaeveskiLuua Metsanduskool
68Janek KuivRait ASLuua Metsanduskool
69Raivo TiikojaRait ASLuua Metsanduskool
70Gert FuchsRMK (Edela), KabalaLuua Metsanduskool
71Kalev RandRMK (Edela), Paanikse metsk.Luua Metsanduskool
72Raul VeermeRMK (Edela), Paanikse metsk.Luua Metsanduskool
73Maldon TomingaRMK (Edela), SurjuLuua Metsanduskool
74Oskar SuisleppRMK (Edela), SurjuLuua Metsanduskool
75Andres TartoRMK (Kagu), HallikuLuua Metsanduskool
76Rain PintRMK (Kagu), HallikuLuua Metsanduskool
77Ain RatasseppRMK (Kagu), LaiuseLuua Metsanduskool
78Indrek AntonovRMK (Kagu), LaiuseLuua Metsanduskool
79Enno KuuskRMK (Kagu), PikknurmeLuua Metsanduskool
80Rivo SildRMK (Kagu), PikknurmeLuua Metsanduskool
81Riho BarboRMK (Kagu), PõltsamaaLuua Metsanduskool
82Mart EnelRMK (Kagu), VaraLuua Metsanduskool
83Raivo KuumRMK (Kagu), VaraLuua Metsanduskool
84Peter SchmidtRMK (Kirde) AhtmeLuua Metsanduskool
85Margus SellikRMK (kirde), IisakuLuua Metsanduskool
86Ain VihermetsRMK (Kirde), LoobuLuua Metsanduskool
87Uve PärnRMK (Kirde), LoobuLuua Metsanduskool
88Alar NurmikRMK (Loode) KäruLuua Metsanduskool
89Jaanis AnsiRMK (Loode) KäruLuua Metsanduskool
90Kalle MeierRMK (Loode), AnijaLuua Metsanduskool
91Kristjan VaksRMK (Saarte), KärdlaLuua Metsanduskool
92Allan LukkenStora Enso TimberLuua Metsanduskool
93Kalle PikhoffStora Enso TimberLuua Metsanduskool
94Mait KõlloStora Enso TimberLuua Metsanduskool
95Mando KadarikStora Enso TimberLuua Metsanduskool
96Tiit LiivStora Enso TimberLuua Metsanduskool
97Mikael LundströmStora Enso Timber AS, Imavere SaeveskiLuua Metsanduskool
98Aimar ParmStora Enso Timber AS, Näpi SaeveskiLuua Metsanduskool
99Maritsa LepmetsStora Enso Timber AS, Sauga SaeveskiLuua Metsanduskool
100Mai JaaksooTormolen OÜLuua Metsanduskool
101Aivar PrivoiVest-Wood Eesti ASLuua Metsanduskool
102Aivar TammearuVest-Wood Eesti ASLuua Metsanduskool
103Ave SaksenVest-Wood Eesti ASLuua Metsanduskool
104Maarika MesiVest-Wood Eesti ASLuua Metsanduskool
105Rain MägiVest-Wood Eesti ASLuua Metsanduskool
106Jaanus HeileViljandi LiimpuitLuua Metsanduskool
107Ljubov TihonovaAstri Narva Konsum ASNarva Kutseõppekeskus
108Natalja NikitinaAstri Narva Konsum ASNarva Kutseõppekeskus
109Vjatcheslav ZvezdinBalti ES Narva Kutseõppekeskus
110Aleks RatasEnergoremont ASNarva Kutseõppekeskus
111Lauri TammHotel IngerNarva Kutseõppekeskus
112Aleksei JevgrafovHotel Inger, restoran SalvadorNarva Kutseõppekeskus
113Inna Krukovskaja CarvalheiroHotel Inger, restoran SalvadorNarva Kutseõppekeskus
114Vadim MuravjovNarva BarkNarva Kutseõppekeskus
115Vladimir PonamarjovNarva BarkNarva Kutseõppekeskus
116Vadim SenitšenkovNarva HotellNarva Kutseõppekeskus
117Veronika špakovskajaNarva KutseõppekeskusNarva Kutseõppekeskus
118Margit SootsA.G.M. Kaubandus, Pappa PizzaOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
119Ülle MeierA.G.M. Kaubandus, Pappa PizzaOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
120Diana PärnaArkna Karjatalu OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
121Ülle RaeArkna Karjatalu OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
122Ene SaarIsu Tuba OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
123Lehta VeelaidKärla PM OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
124Aino MuruMangeni PM OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
125Eve LibeMangeni PM OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
126Marko VarblaneMangeni PM OÜ Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
127Heiki SaarMetsarõõmu OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
128Gaida ÕunapuuMuhu Farmid OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
129Marika OeselgOlustvere TMKOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
130Kaja RaidmaPaistu LasteaedOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
131Annika TörmälehtoPärna AS, restoran ParadiisOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
132Jaana KalaRebruk Farm OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
133Ulve TuroRebruk Farm OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
134Uno AltermannRoodevälja Uustalu OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
135Arno MägiVaeküla Suurtalu OÜOlustvere Teenindus- ja Maamajanduskool
136Rita KaraskFIE Rita KaraskPaide Kutsekeskkool
137Tõnu VainkülaFIE Tõnu VainkülaPaide Kutsekeskkool
138Ilmar AntovJärva MaavalitsusPaide Kutsekeskkool
139Annemari OldeJärvamaa Haigla SAPaide Kutsekeskkool
140Mati PihlakKoeru KutsekeskkoolPaide Kutsekeskkool
141Urve VenePaide GümnaasiumPaide Kutsekeskkool
142Andrus MarduPaide KutsekeskkoolPaide Kutsekeskkool
143Lia PaduPaide KutsekeskkoolPaide Kutsekeskkool
144Urmas VälbaPaide MEKPaide Kutsekeskkool
145Anne RaiskiPaide TervisekeskusPaide Kutsekeskkool
146Tiia SiidamPaide ÜhisgümnaasiumPaide Kutsekeskkool
147Jüri RammoViking Window ASPaide Kutsekeskkool
148Konstantin GrazerViking Window ASPaide Kutsekeskkool
149Arles JaanimetsAlameda OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
150Enn MetsAlameda OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
151Raiko LepikAlameda OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
152Roman VeretšaginAlameda OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
153Margus SaulAS EEK TradePärnumaa Kutsehariduskeskus
154Maie SoosaluColor OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
155Varje ArdeDžingel AS, Lehe kohvikPärnumaa Kutsehariduskeskus
156Inna RussEfore ASPärnumaa Kutsehariduskeskus
157Li TõnismaaEfore ASPärnumaa Kutsehariduskeskus
158Elle KuutKadri OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
159Mari-Anne SaatKadri OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
160Ain TomingasMatek OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
161Ivo LillipuuMatek OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
162Kalmer KrantsmanMatek OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
163Veronika VainoMäetaguse mõisahotell “Meintack”Pärnumaa Kutsehariduskeskus
164Elbert TultsNote Pärnu OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
165Jüri KuzubovNote Pärnu OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
166Monika LilleNote Pärnu OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
167Üllar JõeperaNote Pärnu OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
168Janek KlaamasPärnumaa KutsehariduskeskusPärnumaa Kutsehariduskeskus
169Elje HolmScanfil OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
170Katrin AttemannScanfil OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
171Laanet MeriScanfil OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
172Pille EslasScanfil OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
173Astrid KivinukkTaastusravikeskus Estonia ASPärnumaa Kutsehariduskeskus
174Ilme RannajärvTaastusravikeskus Estonia ASPärnumaa Kutsehariduskeskus
175Riina LoimeTervise Paradiis OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
176Urmas EinbaumTervise Paradiis OÜPärnumaa Kutsehariduskeskus
177Tanel MäetaluViisik EhitusPärnumaa Kutsehariduskeskus
178Tarmo MittViisik EhitusPärnumaa Kutsehariduskeskus
179Janek ReinsaluViisnurk ASPärnumaa Kutsehariduskeskus
180Merko PärnpuuViisnurk ASPärnumaa Kutsehariduskeskus
181Mikko PärgmaViisnurk ASPärnumaa Kutsehariduskeskus
182Raimo TeterinViisnurk ASPärnumaa Kutsehariduskeskus
183Henn RaaveEesti Murud OÜRäpina Aianduskool
184Vahur Vuks Eesti Murud OÜRäpina Aianduskool
185Heino FuksIndefors OÜRäpina Aianduskool
186Inge AngerjasJoosti Aiand OÜRäpina Aianduskool
187Eha VahtramäeKanepi Aiand OÜRäpina Aianduskool
188Merle AntonMurulill OÜRäpina Aianduskool
189Astrid MaidlaRäpina AianduskoolRäpina Aianduskool
190Indrek TederSagro ASRäpina Aianduskool
191Elmar ZimmerSeedri PuukoolRäpina Aianduskool
192Helvi Teigar Tartu KutsehariduskeskusRäpina Aianduskool
193Andres TuviTartu PuukoolRäpina Aianduskool
194Jaanus KokkKuressaare EhitusSuuremõisa Tehnikum
195Jüri PiikKuressaare EhitusSuuremõisa Tehnikum
196Ivar VesingiLeVaSuuremõisa Tehnikum
197Lembit VainomäeLeVaSuuremõisa Tehnikum
198Ivo MändSuuremõisa TehnikumSuuremõisa Tehnikum
199Pille KaupsSuuremõisa TehnikumSuuremõisa Tehnikum
200Ahti AredaARS Sisustus OÜTallinna Ehituskool
201Jaak TammearuArtBrothers OÜTallinna Ehituskool
202Aavo Tamm Disekt ST OÜTallinna Ehituskool
203Tiit HindpereEnnistuskoda KanutTallinna Ehituskool
204Margus NuutEspak Ehitustööd OÜTallinna Ehituskool
205Vello VannEspak Ehitustööd OÜTallinna Ehituskool
206Ain RikkaFair Play OÜTallinna Ehituskool
207Ivo KoronenFair Play OÜTallinna Ehituskool
208Jürgen PaatFair Play OÜTallinna Ehituskool
209Janek SeppikHaretTallinna Ehituskool
210Paavo JugaJaotusvõrk OÜTallinna Ehituskool
211Rein KaasikJaotusvõrk OÜTallinna Ehituskool
212Andrus PujuKatuseekspert OÜTallinna Ehituskool
213Magnus-Mait OtsKatuseekspert OÜTallinna Ehituskool
214Roman HaavakatsStandard AS Tallinna Ehituskool
215Faivi AronovitšTaikuri OÜTallinna Ehituskool
216Nail KovajevTaikuri OÜTallinna Ehituskool
217Jürgen PaatTootmisbaas OÜTallinna Ehituskool
218Leander PragiViimistluskoda OÜTallinna Ehituskool
219Margus PootsmaaViimistluskoda OÜTallinna Ehituskool
220Jaan KernerABBTallinna Polütehnikum
221Janek PiispanenABBTallinna Polütehnikum
222Rasmus BrandtABBTallinna Polütehnikum
223Mairo VilepillAldus ASTallinna Polütehnikum
224Tiit TõnisteAldus ASTallinna Polütehnikum
225Indrek TamreAS A&R CartonTallinna Polütehnikum
226Svetlana TeimanEstiko-Plastar ASTallinna Polütehnikum
227Ingrid PiirfeldtHarju ElekterTallinna Polütehnikum
228Kalle KäguHarju ElekterTallinna Polütehnikum
229Lauri ValtriHarju ElekterTallinna Polütehnikum
230Meelis LuhaväliIloprintTallinna Polütehnikum
231Illimar LõivLabelprint OÜTallinna Polütehnikum
232Hillar PlaatNorofolier Baltic OÜTallinna Polütehnikum
233Monika AdamsonPaar OÜTallinna Polütehnikum
234Are HeinPajo AS TrükikodaTallinna Polütehnikum
235Marek MäesaluPajo AS TrükikodaTallinna Polütehnikum
236Margo VesselovPajo AS TrükikodaTallinna Polütehnikum
237Helen PärkPolütehnikumTallinna Polütehnikum
238Lilia OvtšinnikPolütehnikumTallinna Polütehnikum
239Aarne KüttPrintall ASTallinna Polütehnikum
240Aivo RohumäePrintall ASTallinna Polütehnikum
241Igor AverinPrintall ASTallinna Polütehnikum
242Ley JaanbergPrintall ASTallinna Polütehnikum
243Jaan PõldmaRaasiku Elekter ASTallinna Polütehnikum
244Veiko VellingRaasiku Elekter ASTallinna Polütehnikum
245Andre AusDelegatsioon OÜTallinna Teeninduskool
246Anneli TeesaluDelegatsioon OÜTallinna Teeninduskool
247Maire KivirandDelegatsioon OÜTallinna Teeninduskool
248Marko KuuskDelegatsioon OÜTallinna Teeninduskool
249Tiiu VilmsDelegatsioon OÜTallinna Teeninduskool
250Vilve TuulmetsDelegatsioon OÜTallinna Teeninduskool
251Faina BogdanovaAnne SelverTartu Kutsehariduskeskus
252Kaili RoogAnne SelverTartu Kutsehariduskeskus
253Annika TiismaComarket ASTartu Kutsehariduskeskus
254Pille LaarComarket ASTartu Kutsehariduskeskus
255Kalle RumpELWO ASTartu Kutsehariduskeskus
256Rain VisnapuuELWO ASTartu Kutsehariduskeskus
257Agu HurtEmpowerTartu Kutsehariduskeskus
258Ants KruusEmpowerTartu Kutsehariduskeskus
259Allan PõdersaluEstiko-Plastar ASTartu Kutsehariduskeskus
260Lembit SeppoEstiko-Plastar ASTartu Kutsehariduskeskus
261Marek MääritsEstiko-Plastar ASTartu Kutsehariduskeskus
262Margus RuusmäeEstiko-Plastar ASTartu Kutsehariduskeskus
263Nikolai KadaiEstiko-Plastar ASTartu Kutsehariduskeskus
264Svetlana TeimanEstiko-Plastar ASTartu Kutsehariduskeskus
265Kairi MaremäeISS EESTI AS (Majatek OÜ)Tartu Kutsehariduskeskus
266Taimi LillISS EESTI AS (Majatek OÜ)Tartu Kutsehariduskeskus
267Janek PuuseppJaotusvõrk OÜTartu Kutsehariduskeskus
268Mati VanembJaotusvõrk OÜTartu Kutsehariduskeskus
269Ülo MännikJaotusvõrk OÜTartu Kutsehariduskeskus
270Eve TederKyyrix OÜTartu Kutsehariduskeskus
271Jelena KazakovaKyyrix OÜTartu Kutsehariduskeskus
272Larissa UssanovaKyyrix OÜTartu Kutsehariduskeskus
273Hilje HärmLeibur ASTartu Kutsehariduskeskus
274Angelika KalaMajatek OÜTartu Kutsehariduskeskus
275Ahto JaanimägiRakvere Lihakombinaat ASTartu Kutsehariduskeskus
276Loo RosenbaumRakvere Lihakombinaat ASTartu Kutsehariduskeskus
277Luule VahtraRakvere Lihakombinaat ASTartu Kutsehariduskeskus
278Merike LutusRakvere Lihakombinaat ASTartu Kutsehariduskeskus
279Andrei PolitshukSametec OÜTartu Kutsehariduskeskus
280Vladimir ZabelinSametec OÜTartu Kutsehariduskeskus
281Kersti JannoSelver ASTartu Kutsehariduskeskus
282Ljudmilla GuljajevaSelver ASTartu Kutsehariduskeskus
283Merike MändSelver ASTartu Kutsehariduskeskus
284Tarmo NiiloStora Enso Timber ASTartu Kutsehariduskeskus
285Hille ValkTaivoster OÜTartu Kutsehariduskeskus
286Andrei JegorovTarkonTartu Kutsehariduskeskus
287Georg IvanovTarkonTartu Kutsehariduskeskus
288Mairot KurvitsTarkon ASTartu Kutsehariduskeskus
289Ragnar OtsaTarkon ASTartu Kutsehariduskeskus
290Andrei PolitšukTarmetec OÜTartu Kutsehariduskeskus
291Andrus LeomarTarmetec OÜTartu Kutsehariduskeskus
292Indrek KõreTarmetec OÜTartu Kutsehariduskeskus
293Kamilla KillakTartu KutsehariduskeskusTartu Kutsehariduskeskus
294Marek TepperTartu KutsehariduskeskusTartu Kutsehariduskeskus
295Mariann SaalisteTartu KutsehariduskeskusTartu Kutsehariduskeskus
296Aomer AavikTartu Maja Betoontooted ASTartu Kutsehariduskeskus
297Harri RammiTartu Maja Betoontooted ASTartu Kutsehariduskeskus
298Indrek ReemetsTartu Maja Betoontooted ASTartu Kutsehariduskeskus
299Kaido UrmTartu Maja Betoontooted ASTartu Kutsehariduskeskus
300Kalev JannoTartu Maja Betoontooted ASTartu Kutsehariduskeskus
301Rasmus LuhaäärTartu Maja Betoontooted ASTartu Kutsehariduskeskus
302Valeri JefremenkovTartu Maja Betoontooted ASTartu Kutsehariduskeskus
303Olavi LiblikUvic ASTartu Kutsehariduskeskus
304Kristin BalodisAB Autotrans, Hotell MetsisValgamaa Kutseõppekeskus
305Raini OltLandhaus OÜ Valgamaa Kutseõppekeskus
306Kerli PauskarTaagepera Loss OÜValgamaa Kutseõppekeskus
307Kalle AdratValga GümnaasiumValgamaa Kutseõppekeskus
308Anti LepikValgamaa KutseõppekeskusValgamaa Kutseõppekeskus
309Eve KõlvesValgamaa KutseõppekeskusValgamaa Kutseõppekeskus
310Marianne AunapuValgamaa KutseõppekeskusValgamaa Kutseõppekeskus
311Vello PommerValgamaa KutseõppekeskusValgamaa Kutseõppekeskus
312Taimi HillakAntsla-Inno ASVõrumaa Kutsehariduskeskus
313Aili PostEnerel OÜVõrumaa Kutsehariduskeskus
314Mart KraanSirje ASVõrumaa Kutsehariduskeskus
315Aivar KalnapenkisVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
316Aivo KranichVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
317Arvi LokkVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
318Kaja RahuVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
319Lauri TassoVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
320Ove MõttusVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
321Piret TammVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
322Tiina-Mai HirmoVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
323Vaito HeinsooVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
324Viibeke TurbaVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
325Viktor DremljugaVõrumaa KHKVõrumaa Kutsehariduskeskus
Jälgi meid Facebookis   
×