Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 192

 


VABRIK nr 192

Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

 

ETTEVÕTLUSKONKURSS ALUSTAB |
Tööandjad loodavad näha innovaatilisi lahendusi ettevõtetes

Eesti Tööandjate Keskliit, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda kutsuvad kõiki ettevõtteid osalema suurimal ettevõtluskonkursil „Eesti parimad ettevõtted 2020“. Konkursi eesmärk on tunnustada parimaid Eesti ettevõtteid ja tõsta esile ettevõtlikkust ka majanduslikult keerulisel ajal. 

Loe edasi

Eesti parim praktikakoht on Magnetic MRO 

Eesti Tööandjate Keskliidu konkursi „Parim praktikakoht 2020“ võitis Magnetic MRO AS. Peavõidu tõi ettevõttele läbimõeldud praktika korraldamine ning panustamine vajalike erialade õppekavade arendamisse.

Loe edasi

Valitsuse seisukohad majanduse taaskäivitamiseks ja erainvesteeringute toetamiseks

Möödunud nädalal rääkis Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu istungil Euroopa Komisjoni transpordi peadirektoraadi peadirektor Henrik Hololei Euroopa Liidu taastepaketist ja rõhus just teisele meetmele, milleks on Euroopa majanduse taaskäivitamine toetades erainvesteeringuid. Avaldame valitsuse seisukohad taastepaketile. 

Loe edasi

Euroopas ennustatakse majanduse langust 7,9%, taastumisele aitaks kaasa digitaliseerimine

Euroopa Tööandjate keskorganisatsioon BusinessEurope tutvustas sel nädalal 2020. aasta kevade majanduse väljavaateid ja majanduse elavdamise ettepanekuid. Prognoosi järgi langeb Euroopa Liidu majandus 2020. aastal 7,9% ja taastub 5,8% kasvuga 2021. aastaks. See tähendab, et majandus on kriisieelsest tasemest madalamal kuni 2021. aasta lõpuni.  

Loe edasi
 

INTERVJUUD TÖÖANDJATEGA

Innovatsiooniks paremat stardipunkti ei tule 

Värskelt avaldatud „Ettevõtete innovatsiooniuuring 2016–2018“ tulemuste põhjal on 73% Eesti ettevõtetest innovaatilised. Kel vähegi võimalik, mõtlevad pidevalt, kuidas arendada toodet või äriprotsesse. See loob hea pinnase teadlaste ja ettevõtjate lähendamiseks ning koostöö suurendamiseks, et kõigi eestlaste heaolu kestlikult kasvatada.
Loe edasi

Tiit Land: teadus- ja arendustegevus nõuab pikaajalist koostööd 

„Ma ei karda läbi viia vajalikke muutusi, esimeste tegevustena plaanin viia sisse ülikoolipoolse teadusarendustegevuse toetamise läbi grandifondi loomise ning algatan arutelu ülikooli juhtimismudeli üle,“ ütles värskelt Tallinna Tehnikaülikooli rektoriks valitud Tiit Land. 

Loe edasi

Kaitsetööstuse liidu juht: vajame kaitsetööstuslikku innovatsiooni

„Eesti ettevõtjate edu seisneb selles, et me teeme midagi teistmoodi, mis võimaldab meie klientidel saavutada vajalik võime kiiremini, odavamalt ja tihti väiksema riskiga,“ ütleb Eesti Kaitsetööstuse Liidu tegevjuht Tarmo Ränisoo Eesti Tööandjate Keskliidule antud intervjuus.
Loe edasi

Cramo Estonia AS soovib kaasa rääkida ettevõtluskeskkonna arendamises

Eesti Tööandjate Keskliiduga liitus maikuus Cramo Estonia AS, mis tegeleb ehitusseadmete ja tööriistade renditeenuse pakkumisega. Cramo Estonia tegevjuht Remo Holsmer räägib, milliseid võimalusi näevad nemad Eesti Tööandjate Keskliiduga liitumisel. 

Loe edasi
 

TASUB TEADA

KredEx muutis erakorraliste laenude tingimusi

KredEx muutis erakorralise käibekapitali- ja investeerimislaenu tingimusi. Peamisteks muudatusteks on intressimäära alandamine, laenutaotlejale kehtestatud nõuete täpsustamine ning tagatisnõude leevendamine. Uued tingimused kehtivad alates 10. juunist ning varem kehtinud tingimustel saab laenu taotleda veel 16. juunini.

Loe edasi

Facebook

LinkedIn

Twitter

Website

6 + 1 põhjust, miks liituda Eesti Tööandjate Keskliiduga
 

  1. Parem majanduskeskkond ja kasvuvõimalused – koos mõjutameseadusandjaid tegema otsuseid, mis aitavad kaasa majanduskasvule.  
  2. Võimalus saada osa ettevõtjate võrgustikust, kuhu kuulub 2000 Eesti ettevõtet 250 000 töötajaga.  
  3. Olete kursis, millised teie ettevõtet mõjutavad protsessid on EuroopaLiidus ja maailmas käimas ning saate neid mõjutada.
  4. Võimalus saada osa teadmistest, mis aitavad kasvada ja saavutadaparemaid tulemusi.  
  5. Võimalus selgitada avalikkusele majanduse toimimist ja tööandjate rolliselles.
  6. Võimalus avaldada oma visioon ja konkreetsed ettepanekud iga neljaaasta tagant tööandjate manifestis.
  7. Vaid Eesti Tööandjate Keskliidu liikmena on teil õigus öeldajäreltulevatele põlvedele:  „Andsime endast tööandjana maksimumi, et Eesti majandusel ja seega riigil laiemalt läheks hästi ka kahekümne aasta pärast.“  

Eesti Tööandjate Keskliit

employers@employers.ee
www.employers.ee
Facebook: Employers.Confederation
+372 699 9301
Kiriku 6, 10130, Tallinn, Eesti

 

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×