Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 184

 

VABRIK nr 184

Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

 

 

 

 

 

Kutsume ärikohtingule Maksu- ja Tolliameti peadirektori Valdur Laidiga

 

 

 

6. novembril kell 10 kutsume tööandjaid taas hommikusele ärikohtingule. Külalisesinejaks on seekord Maksu- ja Tolliameti peadirektor Valdur Laid, kes räägib muuhulgas sellest, kuidas MTA suurendab maksulaekumist ja vähendab maksuauku ning tõstab ettevõtjate ja eraisikute maksutahet.

 

 

Loe edasi

 

Ivo Suursoo: Innovatsioon on Eesti tööandjate suurim väljakutse 

 

 

 

Eesti Tööandjate Keskliidu asepresident Ivo Suursoo käivitab keskliidus veel sellel sügisel innovatsiooniteemalise töörühma, et aidata Eesti ettevõtetel tarbimise paradigma muutusega kaasa minna – mugavus muutub kliendile toote või teenuse kvaliteedist üha tähtsamaks.

 

 

Loe edasi

 

Eesti parim ettevõte 2019 on Estonian Cell 

 

 

 

11. oktoobril tunnustati pidulikul auhinnagalal „Eesti parimad ettevõtted 2019“ meie kõige tublimaid ettevõtteid. Aasta ettevõtte tiitliga pärjati Kundas asuv puitmassi tehas AS Estonian Cell, kes on ka Eesti Tööandjate Keskliidu aktiivne liige. 

 

 

Loe edasi

 

Aasta õppijasõbralik tööandja on Circle K Eesti AS

 

 

 

Täiskasvanud õppija nädala raames tunnistasime aasta kõige õppijasõbralikumaks tööandjaks Circle K Eesti AS-i. Ettevõttel on läbimõeldud koolitussüsteem, mis pakub töötajatele mitmekesiseid võimalusi õppimiseks ja arenemiseks.

 

 

Loe edasi

 

Tanel Joost: Iga eduloo taga on kümneid ebaõnnestumisi

 

 

 

“Edukad ettevõtjad peaksid avalikult rääkima oma vigadest ja ebaõnnestumistest,” ütles ettevõtja Tanel Joost möödunud reedel Eesti parimate ettevõtete auhinnagalal peetud inspiratsioonikõnes. 

 

 

Loe edasi

 

Digi ABC tasuta koolitus aitab tootmistöölistel arvutihirmust üle saada

 

 

 

Digitaliseerimine on Eesti tööstusettevõtetele aina põletavam väljakutse ja fookus. Üheks takistuseks on aga tööliste valmisolek digimuutustega kaasa tulla. Äripäev ja Eesti Tööandjate Keskliit pakuvadki tööstusettevõtetele programmiga Digi ABC võimalust oma töötajatele digiõpet pakkuda.

 

 

Loe edasi

 

Uuringud: Tipp-asjatundjate palkamine välismaalt on kulukas

 

 

 

Äsja valminud mõttekoja Praxis uuringust selgub, et Eesti ettevõtjate esimene valik on palgata tipp-asjatundjad Eestist. Alles siis, kui sobivaid kandidaate kodumaalt ei leita, asutakse värbama kandidaate välismaalt.

 

 

Loe edasi
 

 

 

TÖÖANDJATE SEISUKOHAD

 

 

 

Valitsus lammutab noorte tulevikku

 

 

 

Kui soovime, et praegused 40-aastased ja nooremad ka kunagi pensionile saaksid jääda, ei saa kohustuslikku kogumispensionit ära kaotada, sest nii pärandaksime tulevastele põlvedele raskema riigi. Pigem tuleks mõelda, kuidas pensionifondid paremini tööle saada, kirjutab Eesti Tööandjate Keskliidu nõunik-analüütik Raul Aron

 

 

Loe edasi

 

Tallinna linna plaan laiendada alkoholimüügi keeluala riivab ettevõtlusvabadust

 

 

 

Eesti Tööandjate Keskliit ei toeta Tallinna linnavalitsuse plaani keelata alkohoolsete jookide müük lähemal kui 150 meetrit noortega tegelevatele asutustele ja piirata alkoholimüüki nädalavahetuse öödel meelelahutusasutustes.

 

 

Loe edasi

 

Avalda arvamust: välismaalaste seaduse muudatused

 

 

 

Siseministeerium on saatnud arvamuse avaldamiseks Välismaalaste seaduse muutmise väljatöötamise kavatsuse, mille kohaselt kaasajastatakse muudatuste elluviimise tulemusena ja luuakse uusi infotehnoloogilisi lahendusi, mis võimaldavad pakkuda kliendikesksemaid teenuseid ja optimeerida menetluskoormust.

 

 

Loe edasi
 

 

 

VÕIMALUSED TÖÖANDJATELE

 

 

 

Tasuta seminar Võrus: Kus nad on? Vähekasutatud võimalusi töötajate leidmisel ja koolitamisel

 

 

 

Nii suurtel kui ka väikestel ettevõttetel on üha keerulisem leida sobivaid töötajaid ning hoida olemasolevaid. 12. novembril toimuval tasuta seminaril Võrus jagame kogemusi ja arutame piirkondlike probleemide lahendusvõimaluste üle.

 

 

Loe edasi

 

Tervis ja vähenenud töövõime töökohal – kogemused ja õpitunnid 

 

 

 

5. novembril kell 12.00-16.00 kutsume kõiki tervisliku töökeskkonna teemast huvitatud tööandjaid tasuta seminarile eksperte kuulama ja kogemusi vahetama.

 

 

Loe edasi

 

Ringmajanduse visiooniseminar 2019 ootab osalema

 

 

 

Tallinna Tehnikakõrgkooli Ringmajanduse visiooniseminar heidab pilgu uue ajastu majandusse. 24. oktoobril arutlevad valdkonna tipptegijad avalikust ja ärisektorist ning ülikoolidest, kus peitub ringmajanduses raha ning kuidas käib äri.

 

 

Loe edasi

 

 

 

 

 

 

Eesti Tööandjate Keskliit

employers@employers.ee
www.employers.ee
Facebook: Employers.Confederation
+372 699 9301
Kiriku 6, 10130, Tallinn, Eesti

 

 

 

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×