Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 183

 

VABRIK nr 183

Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

 

 

 

 

 

Tööandjad kutsuvad ärikohtingutele! 

 

Alustame kohtumistesarjaga “Tööandjate ärikohting”, kus Tööandjad saavad võimaluse kohtuda mõne olulise eksperdiga, et arutada päevakajalistel teemadel. Esimene ärikohting leiab aset 2. oktoobril ja külla on tulemas Eesti Panga president Madis Müller. 

 

 

Loe edasi

„Minu Lugu“ kutsub ettevõtjaid õpilastega oma lugu jagama

 

 

 

7-11. oktoobril ootavad koolid juba viiendat aastat ettevõtjaid ja tippjuhte õpilastega oma lugu jagama. Algatuse „Minu lugu“ eesmärk on kasvatada noortes ettevõtlikku mõtteviisi. Ootame kõiki ettevõtjaid minema kooli oma lugu jagama. 

 

 

Loe edasi

Kus nad on? Algavad maakondlikud seminarid tööjõupuudusest

 

 

 

Alustame tasuta maakondlike seminaridega „Kus nad on? Vähekasutatud võimalused vajalike töötajate leidmiseks ja koolitamiseks“. Esimene seminar toimub juba 23. septembril Narvas. 16. oktoobril toimub seminar Paides ja 12. novembril Võrus.

 

 

Loe edasi

Vaata, kes on “Ettevõtluse Auhind 2019” nominendid

 

 

Selgunud on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) ja Eesti Tööandjate Keskliidupoolt välja antava ettevõtluse auhinna nominendid. Viie kategooria parimad ettevõtted kuulutatakse välja 11. oktoobril toimuval auhinnagalal.

 

 

Loe edasi

 

Vabatahtlik tegevus organisatsioonis – kus on tööandja kasu?

 

 

Juba sel neljapäeval kell 15:00-18:00 on kõigil huvilistel võimalus osaleda seminaril “Vabatahtlik tegevus organisatsioonis – kus on tööandja kasu?”. Seminarile tuleb esinema väliskülaline Charles Traylen, kes on Serve the City Brüsseli võrgustikus vastutustundlikuse teemade juht. 

 

 

Loe edasi
 

 

 

UUDISEID ERIALALIITUDELT

 

 

 

Ressursside säästmine ettevõttes – Toiduliidu infopäev

 

 

Toiduliit korraldab ressursside säästmise ja ressursitõhususe toetusmeetme infopäeva Ressursside säästmine ettevõttes. Infopäev toimub Orkla Eesti Põltsamaa tehases 24.septembril, kus seome teooria praktikaga ning praktika toimub otse tootmises.

 

 

Loe edasi

 

Tunnusta personalitöö tegijat!

 

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE kutsub üles tunnustama silmapaistvaid personalitöö tegijaid ning esitama kandidaate konkursile Mõjukaim Personalijuht 2019. Kandidaate saab esitada kuni 6. oktoobrini. 

 

 

Loe edasi
 

 

TASUB TEADA

 

 

Töötajate vaba liikumise seminar ootab huvilisi 

 

 

Eftheia ja Deloitte koordineeritava ning Euroopa Komisjoni rahastatava MoveS võrgustik kutsub tööandjaid töötajate vaba liikumise küsimusi käsitlevale seminarile, mis toimub 10. oktoobril.

 

 

Loe edasi

 

Muutub puhkusetasu hüvitamise kord 

 

 

Alates 1. oktoobrist 2019 muutub kord, kuidas hüvitatakse tööandjatele osalise või puuduva töövõimega töötaja (sh töövõimetuspensionäri) ja alaealise töötaja puhkusetasu.

 

 

Loe edasi

Ootame kandidaate õppijasõbraliku tööandja leidmiseks

 

 

Konkursile “Õppijasõbralik tööandja” saab esitada 23. septembrini. Konkursi raames otsitakse ja tunnustatakse tööandjaid, kes toetavad oma organisatsioonis täiskasvanute õppimist, suunavad pilgu tulevikku ja lähenevad elukestvale õppimisele laiemalt.

 

 

Loe edasi

 

 

 

 

 

 

Eesti Tööandjate Keskliit

employers@employers.ee
www.employers.ee
Facebook: Employers.Confederation
+372 699 9301
Kiriku 6, 10130, Tallinn, Eesti

 

 

 

Vaata seda kirja brauseris
Eemalda minu e-posti aadress nimekirjast.

 

 

 

 

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×