Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 177

 

VABRIK nr 177

Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

 

 

 

 

 

Tööandjate ootused uuele Eesti Vabariigi valitsusele

 

 

 

Loodame, et uuel valitsusel on riigimehelikkust ning missioonitunnet, lisamaks koalitsioonileppesse tegevusi, mis aitavad kaasa majanduse arengule ning seeläbi Eesti inimeste heaolu kestvale kasvule. Esitasime omalt poolt 10 ootust ja ettepanekut, mida Tööandjatena peame äärmiselt oluliseks.  

 

 

Loe edasi

 

Tööandjate ja ametiühingute ühised seisukohad koalitsiooni moodustajatele

 

 

 

Eesti Tööandjate Keskliit ja Eest Ametiühingute Keskliit arutasid Eestil ees seisvaid olulisi väljakutseid ja esitasid ühiselt ettepanekud koalitsioonilepet sõlmivatele osapooltele

 

 

Loe edasi

 

Raul Aron: Et ei juhtuks nii nagu Kreekas…

 

 

 

Kas tahame «teha Kreekat» või kirjutada Eesti oma majandusime lugu? Viimane on võimalik vaid kaine talupojamõistuse abil, mitu korda mõõtes ja üks kord lõigates, mitte priiskamise ja tuulepäisusega, kirjutab Eesti Tööandjate Keskliidu analüütik Raul Aron.

 

 

Loe edasi

 

Uued liikmed ja meie esindajad Euroopa Liidu organisatsioonides

 

 

 

Eesti Tööandjate Keskliidu liikmeskonnaga on liitunud kaks uut liiget – Instrumentarium Optika OÜ ja Reisieksperdi AS. Samuti nimetasime oma esindajad erinevatesse üle-euroopalistesse organisatsioonidesse nagu EU-OSHA, Euroopa Komisjoni tööohutuse ja -tervishoiu nõuandekomitee, Eurofound ja CEDEFOP. 

 

 

Loe edasi
 

 

 

UUDISEID ERIALALIITUDELT 

 

 

 

Dubai EXPO sihtasutus kutsub kõiki ettevõtteid maailmanäitusel osalema

 

 

 

Erasektor koostöös riigiga valmistub 600 päeva pärast algavaks Dubai EXPO-ks, Eesti ekspositsiooni korraldamiseks asutasid kuus olulist ettevõtlusorganisatsiooni sihtasutuse EXPO 2020 Dubai Eesti esindus. 

 

 

Loe edasi

 

Toidutootjad avavad uksed ja teevad plaane

 

 

 

Pea saabuv kevad on täis ootusi ja uusi tuuli. Toidutootjad jälgivad tähelepanelikult, millised saavad olema uue valitsuse plaanid. Samuti ootab Toiduliit ettevõtjaid registreeruma Avatud Tööstuse nädalale. See on hea võimalus oma tarbijatele samm vastu tulla ning näidata, kuidas meie kodumaine toit valmib.

 

 

Loe edasi

 

New Baltic Hospitality Forum konverents Tallinnas

 

 

 

Eesti Hotellide- ja Restoranide Liit kutsub kõiki huvilisi osa saama unikaalsest konverentsist, mis saab teoks Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL), Haaga-Helia hotellikooli ja BHRSi koostööna – NEW BALTIC HOSPITALITY FORUM Tallinnas 4.-5. aprillil 2019.

 

 

Loe edasi

 

Hotellide ja restoranide avatud uste päevad

 

 

 

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL) korraldab märtsis aktsiooni „palun segada“, mille jooksul kutsutakse noori kuni 45 minutit kestvatele ekskursioonidele, et tutvustada hotelli-ja restoranikülalistele sõna otseses mõttes nende köögipoolt.

 

 

Loe edasi
 

 

 

TASUB TEADA

 

 

 

Pikaajalise viisa menetluse läbiviimise muudatused

 

 

 

Veebruaris jõustusid muudatused, mille eesmärgiks on muuta pikaajalise viisa (D-viisa) menetluste läbiviimine mugavamaks ja kiiremaks. Muudatuste tulemusena võeti kasutusele uus d-viisa taotlusankeet, mis on lühem, kolmes keeles ja muudetud ka ekraanil täidetavateks.

 

 

Loe edasi

 

Kui teie töötajad vajavad eesti keele koolitust

 

 

 

Eelmise aasta suvest saavad tööandjad taotleda töötukassast koolitustoetust töötajate eesti keele oskuse arendamiseks. Koolitustoetust saab taotleda e-töötukassa kaudu. Tööandja poolne panus töötukassast koolitustoetuse saamise korral on 20% toetussummast.

 

 

Loe edasi

 

Töötukassa ootab värskendama oma isiklikku tarkvara

 

 

 

Eesti Töötukassa alustas kampaaniat „Värskenda oma isiklikku tarkvara“, millega kutsub 50 + vanuses inimesi üles oma IT oskusi arendama ja julgustame neid uurima, kas ka nemad saaksid ja vajaksid mõnd IT-alast koolitust.

 

 

Loe edasi

 

NULA inkubaator ootab Eesti ühiskonda paremaks muutvaid ideid

 

 

 

Avatud on võimalus kandideerida NULA inkubaatorisse ideega, mis muudab Eestis elu paremaks ja lahendab mõne terava ühiskondliku probleemi.

 

 

Loe edasi

 

Suveks tööle online mess

 

 

 

17.-18. aprill on sul hea võimalus osaleda üle-eestilisel Suveks tööle online messil, kuhu ootame tööandjaid, kes otsivad suveks töötajaid või kellel on tööpakkumisi, kus on võimalik töötada kooli kõrvalt.

 

 

Loe edasi

 

 

 

 

 

 

Eesti Tööandjate Keskliit

employers@employers.ee
www.employers.ee
Facebook: Employers.Confederation
+372 699 9301
Kiriku 6, 10130, Tallinn, Eesti

 

 

 

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×