Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 176

 

 


VABRIK nr 176

Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

 

Tööandjad valisid endale uued juhid

6. veebruaril kogunes Tööandjate kõrgeim organ – üldkoosolek, mille pädevusse kuulub volikogu valimine. Üldkoosolek valis Tööandjate liikmete poolt ja nende esindajate hulgast 30-liikmelise volikogu ja selle esimeheks Circle K peadirektori Kai Realo.

Loe edasi

Tööandjate konverents: mõnusast diivanist võib saada meie rahva hauakivi

Juba 15. korda toimud Tööandjate Keskliidu aastakonverentsil „Tuulelohe lend“ said sõna ettevõtjad ja esines Eesti poliitika raskekahurvägi – päeva vältel toimusid Märt Treieri välkintervjuud seitsme Eesti erakonna juhiga. Kõnesid pidasid Tööandjate värske volikogu esimees Kai Realo ja metafoorne Lennart Meri, keda kehastas näitleja Anu Lamp.

Loe edasi

2018 neljandas kvartalis jäi Tööandjate majandusspidomeetri kiirus samaks – 80 km tunnis

2018. aasta neljandas kvartalis oli Tööandjate majandusspidomeetri kiiruseks 80 km/h. Üldiselt on ettevõtted majanduse väljavaadete suhtes positiivsed – müügimaht 2019 esimeses kvartalis kasvab ja hinnad tõusevad. Negatiivselt ollakse meelestatud peamiselt valitsuse majanduspoliitika suhtes – ilma selleta olnuks majandusspidomeetri kiirus 86 km tunnis. 

Loe edasi

Osale #kuidasmekestame arutelusarja tööhõive teemalisel seminaril

Kutsume teid #kuidasmekestame arutelusarja teemaseminarile, et anda aruteludes väljapakutud ideedele ekspertsisu juurde ning sõnastada konkreetsed poliitikaettepanekud tööhõive paremaks korraldamiseks. Teemaseminar toimub 14. veebruaril kell 13.30-17.00 Tallinnas Tööandjate majas.

Loe edasi

Tööandjad avaldasid erakondade programmide monitooringu

Eesti Tööandjate Keskliit avaldas oma kodulehel analüüsi, kus võrreldakse erakondade programme majanduse ja ettevõtluse vaatest. Kommenteeritud analüüs on abiks valijale oma valimiseelistuse kujundamisel.

Loe edasi

Tööandjate seisukohad teadus-arendustegevuse ja innovatsiooni riikliku rahastamise suurendamisest

Eesti Tööandjate Keskliit avaldas seisukohad teadus-arendustegevuse ja innovatsiooni riikliku rahastamise suurendamisest 1%ni SKPst. 

Loe edasi
 

TUULELOHE LEND 2019

Lennart Meri kõne konverentsil Tuulelohe Lend 2019

Eesti Tööandjate Keskliidu aastakonverentsil Tuulelohe Lend 2019 oli peaesinejaks Eesti Vabariigi President, kelle mõtteid Eesti praegusest olukorrast ja tuleviku väljavaadetest kandis ette näitleja Anu Lamp. 

Loe edasi

Annika Laats: „Teisitimõtlejad ei ole teie vastased“

Risti koguduse kirikuõpetaja Annika Laatsi ettekanne konverentsil Tuulelohe lend 2019 rääkis sellest, et ei ole eraldi kultuuri-Eestit, majanduse-Eestit, sotsiaal-Eestit. On üks Eesti. Kuidas me saaksime rohkem üheks, et ei oleks silotorne, esimesi ja teisi ning äravalituid ja mahajääjaid?

Loe edasi

Hardo Pajula: “Me ei saa oodata poliitikutelt liiga palju”

Tööandjate Keskliidu aastakonverentsil „Tuulelohe lend“ rääkis EBS-i vaba majandusmõtte professor Hardo Pajula sellest, kui palju majandus on valimiste kontekstis oluline teema ja mida peaks valija valimiskasti juures oma valikuid tehes silmas pidama. 

Loe edasi

Andreas Kaju: „Erakonnad! Kesk on tagasi, ärgake!“

Poliitikavaatleja Andreas Kaju rääkis Tööandjate Keskliidu aastakonverentsil „Tuulelohe lend“ sellest, milline on tänane Eesti poliitiline seis ja mille poolest erinevad tänased valimised eelmistest.

Loe edasi

Värske Tööandjate volikogu esimehe Kai Realo mõtted ettevõtlusest

Eesti Tööandjate Keskliit valis möödunud nädalal uue volikogu esimehe, kelleks sai Circle K Eesti peadirektor Kai Realo. Avaldame tema kõne, mis kõlas konverentsil Tuulelohe Lend 2019 alapealkirjaga “Keda me valime?”. 

Loe edasi
 

TASUB TEADA

Võtke koolinoorte ekskursioone oma ettevõtetesse

Otsime Tallinnas ja selle lähiümbruses paiknevaid ettevõtteid, mis oleksid valmis 3. või 4. mail vastu võtma koolinoorte ekskursioone, mis leiavad aset seoses noorte kutsemeistrivõistlustega ehk oskuste festivaliga „Noor meister“.

Loe edasi

Kutse Green Industry Innovation and ICT konverentsile

EAS kutsub 19. märtsil Eesti ettevõtteid osalema  Green Industry Innovation and ICT konverentsile ja matchmakingule, kus on võimalik tutvuda Norra ettevõtetega, kellega koos arendada projektiideid ning tulla toetust taotlema Green ICT programmi.

Loe edasi

Avatud uste nädal Eesti hotellides ja restoranides

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit avab 18.-22. märtsil uksed, et huvilised saaksid uudistada, kuidas käib töö hotelli- ja restoranimaailmas.  Saad teada: kuidas valmib gurmeetoit, kui saalis ootab 150 diplomaati? Mida teevad kokk ja pagar köögis?  Milliseid oskusi vajavad hotellijuht ja tippkokk? 

Loe edasi

Uuring: Majutuses ja toitlustuses napib töötajaid, kuigi vastavate erialade lõpetajaid jagub

Majutuse ja toitlustuse lõpetab kutse- ja kõrgkoolides piisavalt õppureid, kuid nad ei lähe oma erialasele tööle või püsivad seal lühikest aega, selgus OSKA tuleviku-uuringust.

Loe edasi

Eesti Tööandjate Keskliit

employers@employers.ee
www.employers.ee
Facebook: Employers.Confederation
+372 699 9301
Kiriku 6, 10130, Tallinn, Eesti

 

 

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×