Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 171

VABRIK nr 171
Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri
 

Sotsiaalmaksusoodustus on hea idee

Praeguse ettevõtte tulumaksuvabastuse kõrval sotsiaalmaksu soodustuse kehtestamist tasuks kindlasti kaaluda, kuid kampaaniakorras ei maksa töötavaid süsteeme lõhkuma hakata, kirjutab Eesti Tööandjate Keskliidu juht Toomas Tamsar.

Loe edasi… »

Ettevõtja, jaga oma lugu noortega!

Minu lugu (varasemalt “Ettevõtlikkus kooli”) on algatus, mis innustab noori mõtlema ettevõtlikkusest kui hoiakust, mis suunab inimest elus ise initsiatiivi haarama, huvi tundma ja algatama. Kutsume ettevõtjaid jagama oma lugu teekonnast tööelus ja selle olulisematest õppetundidest.

Loe edasi… »

Viimane võimalus esitada ettevõtte parim praktikant!

41f8335e-aac8-4766-9b7b-b95f40a6c5a2.png

Täna, 14. septembril on viimane võimalus esitada kandidaate Eesti Tööandjate Keskliidu parimate praktikantide konkursile „Praktik Cum Laude“, mille eesmärgiks on tunnustada säravaid praktikante, kes on praktika käigus oma oskusi silmapaistvalt arendanud.

Loe edasi… »

Digiareng kui Eesti majanduse kitsaskoht

Paljuräägitud tööjõupuudus on tõsine katsumus paljudele Eesti tööandjatele, kuid peatunud digioskuste areng ettevõtetes kujutab endas peagi sarnast probleemi. Tagamaks meie majanduse kestlikkust ning konkurentsivõimet, peame järjepidevalt arenema.

Loe edasi… »

Rendi bürooruum ja peosaal Tööandjate majas

Toompeal asuvas imekaunis Tööandjate majas (Kiriku 6) on vabanenud 23,7 ruutmeetri suurune kontoriruum, millele on võimalik lisatasu eest võimalik saada ka parkimiskoht. Samuti pakume Tööandjate majas võimalust broneerida peoruume.

Loe edasi… »

 
TÖÖJÕUPOLIITIKA

Töölepingu seaduse, töötervishoiu ja tööohutuse seaduse muutmise kavatuse arvamus

Eesti Tööandjate Keskliit on seisukohal, et töölepingu seaduse ja töötervishoiu ja tööohutuse seaduse planeeritavad muudatused on väga vajalikud, arvestades eelkõige Eesti demograafilist olukorda ning töötajate muutunud ootusi töö tegemisele. Samas toome välja mõned tähelepanekud, mida võiks seaduseelnõu väljatöötamisel arvesse võtta.

Loe edasi… »

Avalda arvamust: tööõnnetuskindlustuse väljatöötamine

Ootame ettevõtjate tagasisidet tööõnnetuskindlustuse väljatöötamise kavatsusele, mille eesmärk on luua tööõnnetuste hüvitamiseks kindlustusel põhinev süsteem, mis tagab kannatanule tööõnnetuse tõttu tekkinud kulude efektiivse hüvitamise, taastusravi jpm.

Loe edasi… »

Põhjalik juhendamine hoiab töötaja elu ja tervist

Tööinspektsioon kutsub tööandjaid pöörama suuremat tähelepanu töötajate juhendamisele ja väljaõppele. Selleks kutsub Tööinspektsiooni ettevõtteid ja organisatsioone septembri viimasel nädalal osalema algatuses „Panusta ohutusse, kohe!“. Üleskutse eesmärk on näidata, mil viisil on asutustes juhendamine korraldatud ning anda seeläbi ideid ka teistele.

Loe edasi… »

 
 
 
TASUB TEADA

EAS pakub IKT-spetsialisti välismaalt värbamise eest toetust 2000 euro

Alates maikuust on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) avanud uue toetuse – välisvärbamise toetus. Toetust võib taotleda iga ettevõte, kes on palganud välismaalt IKT spetsialisti, kelle brutopalk on minimaalselt 2000 eurot.

Loe edasi… »

Ekspordihuvilised ettevõtted on oodatud kohtumistele diplomaatidega

Välisministeerium kutsub ekspordist või muust välismajandustegevusest huvitatud Eesti ettevõtteid kohtuma Eesti saatkondades majandusküsimustega tegelevate diplomaatidega. Kohtumine toimub Välisministeeriumis 02.10.2018 kell 14.00-17.00.

Loe edasi… »

“Märka vabatahtlikku!” otsib Eesti parimaid vabatahtliku tegevust soodustavat ettevõtet

Kuni 10. oktoobrini oodatakse kandidaate vabatahtlike tunnustamisele „Märka vabatahtlikku!“, mille patroon on Eesti Vabariigi President. Tegemist on tunnustusega märkamaks inimesi ja organisatsioone, kes vabast tahtest ja tasu saamata aitavad teisi või panustavad laiemalt ühiskonnale olulistesse algatustesse.

Loe edasi… »

 

Osalege ettevõtlusnädalal “Samm Sinu unistuseni”

Tänavune üle-eestiline ettevõtlusnädal toimub 1.-7. oktoobrini. Selle aasta Ettevõtlusnädala juhtmõte on „Samm Sinu unistusteni“.

Loe edasi… »

Kõiki ettevõtjaid ootab 1. septembrist uus kohustus

Alates 1. septembrist 2018 on kõigil Eesti äriühingutel kohustus esitada äriregistrile andmed tegeliku kasusaaja kohta. Tegeliku kasusaaja andmed tuleb esitada äriregistrile ettevõtjaportaalis. Äriregistrile peavad andmed olema esitatud 31. oktoobriks 2018.

Loe edasi… »

 

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×