Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 162

 

VABRIK nr 162


Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

 

Digioskuste arendamine on meie majanduse kestlikkuse küsimus

Eesti Tööandjate Keskliidu tellitud uuringust selgub, et pea pooled Eesti tööstusettevõtted ei ole kunagi astunud samme oma töötajate digioskuste arendamiseks. Tööstuse pideva digitaalse arengu tingimustes kujutab see aga ohtu pikemaajalisele jätkusuutlikkusele.

Loe edasi… »

Tule osale töövõime juhtimise seminaril

Kas Sinu ettevõte vajab juurde töökäsi või teadmisi, kuidas olemasolevaid töötajaid hoida? Kutsume Sind Tööandjate Ühisuse hommikuseminarile 6. või 20. detsembril, kus jagame parimaid rahvusvahelisi töövõime juhtimise praktikaid ja arutame, millised on töövõime juhtimise peamised väljakutsed ning lahendused.

Loe edasi… »

Majandusspidomeetri kiirus tõusis 82 km-ni tunnis

41f8335e-aac8-4766-9b7b-b95f40a6c5a2.png
Eesti Tööandjate Keskliidu kvartaalses hinnangus Eesti majandusele tuuakse välja, et III kvartalis tõusis hinnang valitsuse tegevusele, jätkuvalt on majandusarengu suurimaks takistuseks tööjõupuudus ning suuremaks probleemiks vähene innovatsioon ja rahvusvahelise konkurentsivõime vähesus.

Loe edasi… »

Elektriaktsiisi vähendamine suurtarbijale on jõudnud eelnõusse

Meie töövõit on teoks saamas – nimelt saatsime rahandusministrile tagasiside Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse muutmise seaduse eelnõule, millega kehtestatakse vähendatud aktsiisimäär elektrienergiale, mida tarbib energiaintensiivne tööstus või IKT ettevõte.

Loe edasi… »

Löö kaasa tööandjate ühisuse tulevastel üritustel

28. novmebril koguneb tööandjate ühisus Ülemiste Rimis, kus kuuleme Rimi kogemusi vähenenud töövõimega inimeste värbamisel ja tööde korraldamisel. Tutvu ka teiste ühisuse üritustega! 

Loe edasi… »

 
TÖÖJÕUPOLIITIKA 

Euroopa vanemtööinspektorite komitee teemapäeval arutleti tööohutuse ja -tervishoiu üle

Tööinspektsioon korraldas koostöös sotsiaalministeeriumiga 7.–8. novembril Euroopa Vanemtööinspektorite Komitee (SLIC) teemapäeva 
ning tööohutuse ja töötervishoiu konverentsi teemal “Uued töövormid ning tööohutus ja töötervishoid”.

Loe edasi… »

Otsime esindajaid töövaidluskomisjonidesse

Otsime töövaidluskomisjonidesse esindajaid, kes tunnevad tööõigust ja on valmis seisma tõe ja õiguse eest töösuhetes. Kandideerida saab kuni 23. novembrini. 

Loe edasi… »

 
HARIDUSPOLIITIKA

Osale seminaril “Praktika – alati saab veel paremini”

SA Innove kutsub tööandjaid ja töökohtadel õpipoisiõppega tegelevaid inimesi osalema seminaril, kus püütakse üheskoos leida lahendusi OSKA ja EKKA aruannete analüüsis esitatud kitsaskohtadele, et praktikakorraldus kutse ja kõrghariduses saaks veelgi paremaks.

Loe edasi… »

Galerii auhinnatseremoonialt “Parim praktikant 2017”

Eesti Tööandjate Keskliidu parima praktikandi konkursi „Praktik Cum Laude“ võitis aastal 2017 kõrghariduse kategoorias Birgit Vaino, kutsehariduse kategoorias Silver Leppik ja õpipoisiõppe kategoorias Karl Allik. Vaata autasustamise galeriid! 

Loe edasi… »

Tööandja, võta välistudeng praktikale! 

Eesti Tööandjate Keskliit on võtnud sihiks aidata kaasa vähemalt 600 välisüliõpilasele praktikakoha leidmisel aastas, sest näeme sellest kasu meie ettevõtetele. Head tööandjad, kutsume teid üles pakkuma välisüliõpilastele praktikakohti ja näitama sellega teed teistelegi tööandjatele.

 

 
 
TASUB TEADA

Ühisstendid rahvusvahelistel ärimessidel 2018-2020

EAS annab teada, et aastateks 2018-2020 on kinnitatud nimekirjad, kuhu plaanitakse minna riiklike ühisstendidega, mis loovad ettevõtetele võimalusi uute kontaktide leidmiseks ning oma toodete ja teenuste otseturunduseks sihtturu edasimüüjatele ja tarbijatele. 

Loe edasi… »

Robotex 2017 ootab tööandjaid tehnoloogiakonverentsile

Robotexi meeskond kutsub Euroopa suurima robootikasündmuse Robotex 2017 raames toimuvale tehnoloogiakonverentsile, mis toob kokku noored talendid, ülikoolid, ettevõtted, investorid ja tehnoloogiahuvilised. 

Loe edasi… »

 
 

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×