Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 158

VABRIK nr 158


Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

 

Eesti Tööandjate Keskliit otsib silmapaistvaid praktikante 

Eesti Tööandjate Keskliit tunnustab tänavu teist aastat järjest säravaid praktikante. Konkursi eesmärk on tunnustada kutse- ja kõrgkooli õppuritest praktikante, kes jäävad tööandjale silma oma oskuste arendamise poolest ning kelles märgatakse suurt potentsiaali. 

Loe edasi… »

21 ettevõtlusorganisatsiooni: Uute maksudega eksperimenteerimine ei too loodetud jõukust 

21 ettevõtlusorganisatsiooni saatsid 31. mail ühispöördumise Riigikogus esindatud erakondadele, milles rõhutavad, et maksutõusud toovad kaasa nii hinnatõusu tarbijatele kui ka negatiivsed tagajärjed suurimatele ettevõtlussektoritele.

Loe edasi… »

„Tööandjad kutsuvad külla“ kulmineerus peaminister Jüri Ratase külaskäiguga

Eesti Tööandjate Keskliidu 100. juubeliaasta puhul toimuvate ekskursioonide kuu lõpetuseks käis peaminister Jüri Ratas kohtumas õpilaste, kutseõppurite ja tudengitega Eesti Tööandjate Keskliidus.

Loe edasi… »

”Tööandjad kutsuvad külla” tõi ettevõtetega tutvuma ligi 660 huvilist

Eesti Tööandjate Keskliidu 100. juubeliaasta puhul kutsusid meie liikmed maikuus huvilisi endale külla ja viisid läbi tasuta ekskursioone. Kokku toimus 31 tööandja juures 39 ekskursiooni, milles osales ligi 660 inimest.

Loe edasi… »

 
TÖÖJÕUPOLIITIKA

Tööohutus ja töötervishoid – praktilised suunised tööandjatele 

Euroopa Komisjon on välja tulnud teatisega „Ohutumad ja tervislikumad töötingimused meile kõigile – ELi tööohutuse ja töötervishoiu poliitika ajakohastamine“ ja teatisele lisatud praktilise juhendiga.

Loe edasi… »

Tööandjad ja Ametiühingud allkirjastavad kaugtöö kokkuleppe

Kolmapäeval, 7. juunil kell 11 allkirjastavad Eesti Ametiühingute Keskliit ja Eesti Tööandjate Keskliit kaugtöö kokkuleppe.

Loe edasi… »

 
MAKSUPOLIITIKA

Audiitorfirmade analüüs: valitsuse maksupakett mõjub Eesti majandusele negatiivselt

Kavandatud maksumuudatused toovad kaasa negatiivsed tagajärjed Eesti suurimatele ettevõtlussektoritele, leidsid audiitorfirmad KPMG ja Ernst&Young maksupaketi majanduslikke mõjusid analüüsides.

Loe edasi… »

 
 
TASUB TEADA

Rahvusvaheline MANUFUTURE konverents toimub seekord Eestis

Aasta 2017 toob meile seoses  Eesti Euroopa Liidu eesistumise aastaga enneolematult suuri ja olulisi sündmusi. Üks nendest on rahvusvaheline MANUFUTURE konverents, mis toimub 24.-25. oktoobril Eestis. 

Loe edasi… »

Tule tervist edendavate töökohtade võrgustiku seminarile

Tervise Arengu Instituut kutsub osalema 16. juunil toimuvale tervist edendavate töökohtade võrgustiku seminarile, mis toimub ADM Interactive’is.

Loe edasi… »

Alates juunist tuleb elamisloa taotlejatel teenindusaeg ette broneerida

Alates 1. juunist tuleb elamisloa taotlemiseks või pikendamiseks Politsei- ja Piirivalveametis teenindusaeg ette broneerida. Aegu saab kinni panna nii telefonitsi kui ka PPA kodulehekülje kaudu. 

Loe edasi… »

 
 

 

Jälgi meid Facebookis   
×