Tööandjate Keskliit

Vabrik nr 157

VABRIK nr 157


Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

 

Panditulumaksu asemele otsitakse uut lahendust

Koalitsioonierakondade juhid otsustasid ettevõtlusorganisatsioonide survel panditulumaksu mitte kehtestada ja on alustanud koostöös Eesti Tööandjate Keskliiduga uute lahenduste otsimist.

Loe edasi… »

Parim väikeettevõttest praktikakoht on restoran
Mr. Jakob Otepääl

Eesti parim väikeettevõttest praktikakoht, restoran Mr. Jakob Otepääl, paneb kokaks õppijate silmad särama ning kasvatab uut grillmeistrite põlvkonda.

Loe edasi… »

Digitaalsed oskused jõuavad tuhandete tööstussektorite inimesteni

Eesti Tööandjate Keskliit ja OÜ IT Koolitus võitsid Majandus ja Kommunikatsiooniministeeriumi korraldatud riigihanke ja hakkavad 3000-le tööstuse töölistele esmaseid digioskusi õpetama ning tööstusettevõtete juhtidele digitaliseerimise teemal teadlikkuse tõstmise üritusi korraldama.

Loe edasi… »

Bo Henriksson on Eesti parim juht 2017

Eesti parim juht on 2017. aastal on pikaaegne elektroonikatööstuse ABB Eesti ja Balti tegevuste juht Во Henriksson.

Loe edasi… »

 
MAKSUPOLIITIKA

Tööandjate ja Koja 11 ettepanekut maksejõuetuste vähendamiseks

Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda esitasid justiitsministeeriumile 11 ettepanekut, mis aitavad meie hinnangul kaasa maksejõuetusõigusega seonduvate probleemide leevendamisele ning tagavad ausamat ettevõtluskeskkonda.

Loe edasi… »

Maksualase õigusloome kvaliteet ja valitsuse poliitiline kultuur ei kannata kriitikat

Ettevõtlusorganisatsioonid on mures valitsuse maksualase õigusloome kvaliteedi ja poliitilise kultuuri halvenemise pärast, kirjutasid Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ühises pöördumises Riigikogu esimehele Eiki Nestorile.

Loe edasi… »

 
HARIDUSPOLIITIKA

Enn Veskimägi riigikogus: Kolm ettepanekut kutsehariduse edendamiseks

Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu liige Enn Veskimägi esines 18. mail Tööandjate ja Kaubandus-tööstuskoja esindajana Riigikogus ettekandega kutseharidusest kui riiklikult olulisest küsimusest ja tegi kolm ettepanekut kutsehariduse tõhustamiseks ning tööjõupuuduse vähendamiseks.

Loe edasi… »

 
AVALDA ARVAMUST 

 Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse muutmine

Sotsiaalministeerium on saatnud arvamuse avaldamiseks töötervishoiu ja tööohutuse seaduse muutmise seaduseelnõu väljatöötamise kavatsuse, milles on kaardistatud valdkonna probleemid ja välja pakutud lahendused. Ootame teie kommentaare väljapakutud lahendustele!

Loe edasi… »

 
TASUB TEADA

Tule tasakaalustatud toitumise konverentsile! 

Eesti Toiduainetööstuse Liit kutsub osalema teisel Tasakaalustatud toitumise konverentsil. Konverents toimub 14. juunil hotellis Euroopa.

Loe edasi… »

Anna hoogu Helpific platvormile! 

Kutsume kõiki üles panustama Helpificu tugikeskkonna arendamisse. Tugikeskkonda on abiks inimestele, kel igapäevatoimingute tegemiseks on abilist vaja, näiteks eakatele ja erivajadusega inimestele transporditeenuse või majapidamistoimingute osutamine.

Loe edasi… »