Tööandjate Keskliit

Annetame Aega nr 2

ANNETAME AEGA nr 2
 

Tiimiga headele tegudele: kui palju peaks vabatahtlik vaeva nägema?

Swedbanki endine toetustegevuste juht Ave Mellik on kirja pannud mõned koostöömudelid, et olla tiimijuhile praktiliseks abiks. Esimene soe soovitus on alustada iga tiimi puhul mõtisklusest, missuguste inimestega tegemist on ja mis võiks neid käivitada.

Loe edasi… »

Tänu abikätele püsib loomaaias rohelus

Mitmed Annetame Aega võrgustiku liikmed on vaderid mõnel  vahvale loomaiaasukale ja teised on soovinud heakorratöödega kaasa aidata Tallinna Loomaaia arengule. Rääkisime Tallinna Loomaaia peaaednik Hannes Maripuuga ja uurisime, mida abivajaja seisukohast peaks iga tiim meeles pidama.

Loe edasi… »

Sina, mina või keegi kolmas? Eestlase neli heategevusega seotud kõhklust

Eestlaste annetamis- ja heategevuskäitumist vormivad mõned hirmud, müüdid ja eelarvamused, mida osa heategevusorganisatsioone oskab juba hästi ümber lükata.

Loe edasi… »

Kuidas kõige kasulikumalt head teha?

Kas heategevust saab turunduse vankri ette rakendada ning mille poolest erineb heategevus sponsorlusest?

Loe edasi… »

 
HEAD TEOD

Hedon SPA head teod Pärnu Lastekülas

Hedon SPA töökas meeskond tegi maikuus ära oma esimese meeskondliku heateo. Abisaajaks valiti Pärnu Lasteküla, kelle juures 28 töötajat tegid kuus tundi heakorratöid.

Loe edasi… »

FCR Meedia: meeskondlik heategu on tulemuslikum kui koolitus

FCR Media meeskond käis maikuus head tegemas Muuga Aedlinnas. Abisaajaks valiti suurpere, kellel oli vaja viia lõpuni suured aia- ja ehitustööd.

Loe edasi… »

Rakvere Ametikool: loodame, et loomaaia abistamine saab traditsiooniks

Rakvere Ametikool viis läbi oma igakuise algatuse – taarakampaania. Aprilli algusest juuni keskpaigani korjati taarat kahe Tallinna Loomaia surikaadi jaoks. Lisaks sellele tehti loomaia territooriumil korrastustöid.

Loe edasi… »

 
VÕIMALUSED 

Swedbank kutsub kaasa mõtlema ettevõtete rollist ühiskonnas

Augustikuu kõige põnevamad arutelud toimuvad Paides, kus 11. ja 12. augustil toimub juba neljas Arvamusfestival. Kuna sõnas on jõudu, kutsub Swedbank Arvamusfestivali toetajana kaasa mõtlema teemadel, mis muutuvas usalduskeskkonnas on ettevõtete ja ühiskonna jaoks olulised.

Loe edasi… »

Jaga vahetusõpilasega oma kodu!

YFU Eesti otsib vastuvõtvaid peresid 16. augustil saabuvatele õpilastele, kes jäävad siia terveks õppeaastaks. Õpilased tulevad siia õppima eesti kultuuri, keelt ja loodavad viibida siin päris eesti perekonnas. Umbes kümnel õpilasel ei ole veel uut kodu ja perekonda.

Loe edasi… »

 

Jälgi Annetame Aega tegemisi sotsiaalmeedias

Annetame Aega seltskond on kogunenud ka Facebooki ja Instagrami. Instagramist leiate meid @annetameaega ja #annetameaega abil. Jälgi meid – kajastame kõiki esitatud heategusid! 

Vaata lähemalt… »