Tööandjate Keskliit

Meie esindajad EL organisatsioonides ja uued Tööandjate liikmed

Tuginedes EL juhtimistavale kaasatakse erinevate üle-euroopaliste fondide, nõukogude, keskuste ja Euroopa Komisjoni nõuandekomiteede juhtimisse ka Eesti Tööandjate Keskliitu.

Sellest tulenevalt esitasime oma esindajad alljärgnevatesse organisatsioonidesse:

  • EU-OSHA (Euroopa Tööohutuse- ja Tervishoiu Agentuur) halduskogu liikmeks liikmesettevõtte ABB töötervishoiu spetsialisti – Marju Peärnbergi, ja asendusliikmeks Keskliidu õigusnõuniku Piia Zimmermanni.
  • Euroopa Komisjoni Tööohutuse ja Töötervishoiu Nõuandekomitee liikmeks Marju Peärnbergi, ja asendusliikmeks Piia Zimmermanni.
  • Eurofoundi (Euroopa Elu- ja Töötingimuste Parendamise Fond) juhatuse liikmeks Keskliidu rahvusvaheliste suhete juhi Eve Päärendsoni ja asendusliikmeks Prof Raul Eametsa Tartu Ülikoolist. Tartu Ülikool on Tööandjate keskliidu liige.
  • CEDEFOPi (Euroopa Kutsehariduse Arendamise Keskus) juhatuse liikmeks Keskliidu haridusnõuniku Anneli Entsoni ja asendusliikmeks meie liikmesliidu – Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu (EMPL) projektijuhi Pille Meieri.

Veebruaris liitusid Eesti Tööandjate Keskliidu liikmeskonnaga Instrumentarium Optika OÜ ja Reisieksperdi AS. Tere tulemast! 

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×