Osalejad 2018

04.04.2018, Swissotel Tallinn

Olari Koppel, Õiguskantsleri asetäitja-nõunik, kantselei direktor
Aadu Polli, -
Ago Soomre, Haapsalu Uksetehase AS
Aigar Pindmaa, OÜ Pintmann Grupp
Aivo Sikka, Kitman Thulema AS
Alar Karis, Riigikontrolör
Anders Tsahkna, Benefit Holding OÜ
Andre Lilleleht, ETEL
Andrei Birov, AS Sillamäe Sadam
Andres Kask, Eesti Tööandjate Keskliit
Andres Heinver, Kulinaaria OÜ
Andres Talijärv, Keskkonnaministeerium
Andres Agukas, AS Eesti Teed
Andres Sutt, Eesti Energia
Andres Piirsalu, Eesti Kindlustusseltside Liit
Andres Pärloja, Mitt & Perlebach OÜ
Andrus Mossov, Silberauto Eesti AS
Anete Vedder, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit
Anne Samlik, Estravel
Anne Mere, HKScan Estonia
Anne Kraav, Tallinna Tehnikakõrgkool
Anneli Entson, Eesti Tööandjate Keskliit
Anto Liivat, SA Estonian Business School
Ants Noot, AS Eesti Gaas
Argo Aavik, Stora Enso Eesti AS
Arnika Lumiste, Eesti Tööandjate Keskliit
Arno Almann, SA Estonian Business School
Arno Almann, EBS
Artjom Sokolov, SEB Pank AS
August Kull, AS Neiseri Grupp
Ave Lauren, -
Avo Annus, AS Sillamäe Sadam
Einar Vallbaum, ERAA
Elena Kirt, TTÜ
Emöke Sogenbits, HANZA Estonia
Ene Olle, Personalijuhtimise ühing PARE
Enn Kreem, Eesti Laevaomanike Liit
Enn Veskimägi, Standard AS
Enno Rebane, Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit
Enno Lend, Tallinna Tehnikakõrgkool
Erik Uibo, AS USESOFT
Erkki Raasuke, Luminor Bank AS
Erko Vanatalu, Töötukassa
EY SF, ZL
Gea Otsa, -
Grete Adler, Mainor AS
Grete Kotkas, Swedbank AS
Heiki Abel, Raadioreklaami OÜ
Heikki Mäki, Tallinn
Heinart Puhkim, Smiso OÜ
Helen Kask, EPIKoda
Helmen Kütt, -
Helmut Pikmets, Advokaadibüro TGS Baltic AS
HR PJ, BG
Hugo Osula, Mootor Grupp AS
Ilo Rannu, Plastrex Europe OÜ
Imre Leetma, Kunda Nordic Tsement
Irja Rae, Tallinn
Ivo Suursoo, ITL
Jaan Puusaag, Krimelte OÜ
Jaanika Tutt, Eesti Tööandjate Keskliit
Jaanus Marrandi, -
Janek Kalvi, Liviko Eesti
Janek Luts, Õiguskantsleri büroo
Janessa Beyer, Qnb codsp
Jevgenia Rõbakova, SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus
Jori Ala-Jyrä, AS Neiseri Grupp
Jukka Patrikainen, ABB AS
Jüri Jõema, Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooni Liit
Jussi Pärnpuu, Adole Invest AS
Kaarel Variksaar, ABB AS
Kadri Mägi-Lehtsi, Tallinn
Kai Realo, Circle K Eesti AS
Kaidi Luide, AS SEB Pank
Kaidi-Kerli Kärner , Work In Estonia
Kaido Salurand, Balbiino
Kaido Jõeleht, Kaamos Group OÜ
Kaimo Sepp, AS EVIKO
Kaire Eerik, Tallinna Tehnikakõrgkool
Kalle Karron, Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit
Karin Ruul, Haridus- ja Teadusministeerium
Karin Madisson, Advokaadibüroo SORAINEN AS
Karina Kond, BLRT
Katja Danilova, -
Katrin Liivamets, Töötukassa
Kert Valdaru, Astangu Kutserehabilitatsiooni keskus
Koit Uus, Investeeringute Hoolduse OÜ
Kristi Lomp, Selver AS
Kristi Liiva, JLP
Kristiina Palm, Töötukassa
Kristjan Lepik, -
Kristo Anton, NG Investeeringud OÜ
Kristo Timberg, AS Chemi-Pharm
Külli Lilleorg, Fontes PMP
Lauri Lugna, Siseministeerium
Lauri Peetrimägi, Tallinna Tehnikakõrgkool
Lembit Allikmets, Linus Medical OÜ
Lii Välkmann, Tööandjate Keskliit
Lii Topaasia, Innove SA
Liis Tippel, Mainor Ülemiste AS
Liisa-Ly Pakosta, -
Liisi Maria Muuli, Eesti Tööandjate Keskliit
Ljudmilla Kondrashova, Töötukassa
Maarika Liivamägi, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit
Maiko Kesküla, MTÜ Arvamusfestival
Maiu Lauring, Arvamusfestival
Mall Hellam, Avatud Eesti Fond
Mall Bakler, Flexa Eesti AS
Maret Maripuu, Tööinspektsioon
Margus Nõlvak, Mainor Ülemiste AS, Ülemiste City
Margus Vähi, AS Sillamäe Sadam
Margus Allikmaa, Vene Teater
Mari Roonemaa, Avatud Eesti Fond
Mari Hanikat, GARAGE48 FOUNDATION
Marika Priske, Sotsiaalministeerium
Maris Jõgeva, EMSL
Marje Josing, Eesti Konjuktuuriinstituut
Mark Berman, BLRT Grupp
Mart Habakuk, SA Estonian Business School
Mart Habakuk, EBS
Märt Viileberg, Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit
Märt Haamer, Overall Eesti AS
Mart Jesse, Eesti Kindlustusseltside Liit
Marti Hääl, Alexela
Martin Noorkõiv, -
Martin Karolin, AS Sales-Star
Martin Mägi, Finesta Baltic Oü
Martin Hanson , Eesti Tööandjate Keskliit
Mati Ertsen, Wirtgen Eesti OÜ
Meelis Virkebau, -
Meelis Paavel, Eesti Töötukassa
Meelis Einstein, Kunda Nordic Tsement
Merle Haug, Töötukassa
Nele Peil, Eesti Kaupmeeste Liit
Olga Kirnu, Logistika Pluss OÜ
Paul Alekand, Tallinna Tööstushariduskeskus
Peep Peterson, Eesti Ametiühingute Keskliit
Peep Mets, SRC Group AS
Peeter Tammistu, Mootor Grupp AS
Piia Zimmermann, Eesti Tööandjate Keskliit
Piret Aess, R-Kiosk Estonia AS
Piret Lilover, SA Innove
Piret Lilover, Innove SA
Priit Alamäe, -
Priit Perens, Swedbank
Ragnar Linde, Töötukassa
Raido Toonekurg, Auto Forte Tallinn OÜ
Rain Laane, Haigekassa
RAINER REBANE, BIOLAN BALTIC OÜ
Raul Aron, Eesti Tööandjate Keskliit
Raul Eamets, -
Raul Puusepp, Tallinna Kaubamaja Grupp AS
Reet Pärgma, Ärileht
Reiko Tääker, AS G4S Eesti
Rein Taagepera, -
Riho Iskül , Kunda Nordic Tsement
Roman Ormiston, Dk kuoeaf
Sabina Trankmann, Sotsiaalministeerium
Sigrid Vaher, Haridus- ja Teadusministeerium
Silver Drenkhan, Eesti Tööandjate Keskliit
Siret Kotka, -
Sirje Potisepp, Eesti Toiduainetööstuse Liit
Sven Sester, -
Tago Teetamm, Metal Express OÜ
Tarmo Rannak, RUUKKI PRODUCTS AS
Tarmo Soomere, -
Tarmo Loodus, Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing
Teele Raun, Avatud Eesti Fond
Teet Raudsep, Mainor Ülemiste AS
Teet Tiko, Haridus- ja Teadusministeerium
Tiia Randma, Kutsekoda
Tiina Drui, Eesti Energia
Tiit Kuuli, Eesti Tööandjate Kesklii
Tiit Tammaru, -
Tiit Vähi, AS Sillamäe Sadam
Tiit Arro, Krimelte OÜ
Tiit Karu, Riigiressursside Keskus OÜ
Tiit Kerem, IB Telora OÜ
Toivo Ninnas, Eesti Laevaomanike Liit
Tõnis Saar, Justiitsministeerium
Tõnis Rüütel, Eesti Hasartmängude Korraldajate liit
Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikool
Tõnu Küttmaa, SA Estonian Business School
Tõnu Küttmaa, EBS
Toomas Tamsar, Eesti Tööandjate Keskliit
Toomas Koobas, Ecometal AS
Toomas Orutar, Logistika Pluss OÜ
Toomas Prangli, Advokaadibüroo SORAINEN AS
Toomas Soosaar, ABB AS
Triin Kutberg, Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liit
Triinu Lillepärg, Töötukassa
Ülle Madise, -
Ülle Matt, Swedbank
Urmas Reinsalu, Justiitsministeerium
Urmas Kukk, Kunda Nordic Tsement
Urve Palo, MKM
Vahur Tõnissoo, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda
Vahur Roosaar, AS Wendre
Valdo Kalm, AS Tallinna Sadam
Veiko Tali, Rahandusministeerium
Verni Loodmaa, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit
Viktor Palmet, Eesti Sadamate Liit
Viktoria Ladõnskaja, -
Viljar Lubi, MKM
Villu Otsmann, Advokaadibüroo TRINITI
Villu Õun, AS G4S Eesti
Vilve Raik, -
Yoko Alender, -

 

 

Sündmuste kalender

Jälgi meid Facebookis   
×