Osalejad

02. märts 2016, Swissôtel Tallinn

 

Volli Kalm , Tartu Ülikool
Villu Õun, AS G4S Eesti
Viljar Lubi, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Viktor Palmet, Eesti Sadamate Liit
Viivi Krönström, Recruitment Estonia OÜ
Vahur Tõnissoo, Eesti Põllumeeste Keskliit
Vahur Roosaar, AS Wendre
Urmo Heinam, Adven Eesti AS
Urmas Siigur, SA Tartu Ülikooli Kliinikum
Urmas Kukk, Kunda Nordic Tsement AS
Urmas Sule , Eesti Haiglate Liit
ULVI ÜPRAUS, AS Valga Gomab Mööbel
Ülo Pärnits, Mainor AS
Ülle Madise, Õiguskantsler
Ülle Madise, Eesti Vabariigi Õiguskantsler
Triinu Tombak, SA Poliitikauuringute Keskus Praxis
Triin Raamat, Recruitment Estonia OÜ
Triin Visnapuu-Sepp, EAS, Välisinvesteeringute keskus
Toomas Tamsar, Eesti Tööandjate Keskliit
Toomas Koobas, Ecometal AS
Toomas Kivimägi, Riigikogu majanduskomisjon
Tõnu Küttmaa, EBS Education OÜ
TÕNU RAHULA, RAIKKÜLA FARMER OÜ
Tõnis Kaasik, AS Ecometal
Toivo Tasa, Välisministeerium
Toivo Ninnas, Eesti Laevaomanike Liit
Teet Raudsepp, Mainor AS
Tea Varrak, Tallinna Tehnikaülikool
Tarmo Sild, Arco Vara AS
Tarmo Loodus, Viljandi Kutseõppekeskus
Tanel Ross, Eesti Haigekassa
Tanel Linnus, Võrumaa Kutsehariduskeskus
Tago Teetamm, Metal Express OÜ
Taavi Rõivas Eesti Vabariigi peaminister , .
Taavi Veskimägi, Elering AS
Sven Suurraid, AS Express Post
Sven Sester, Rahandusministeerium
Stuart Garlick, kirjanik, õppejõud
Sten Tamkivi, Teleport OÜ
Sirje Potisepp, Eesti Toiduainetööstuse Liit
Siret Liivamägi, Orlen Eesti OÜ
Silver Drenkhan, Eesti Tööandjate Keskliit
Siim Tenno, ICP SOLUTIONS OÜ
Sergey Zagrebaylov, Eesti Gaas AS
Ruth Oltjer, Chemi-Pharm AS
Ruth Laos, Eesti Töötukassa
Riin Savi, Eesti Kaupmeeste Liit
Riho Iskül, Kunda Nordic Tsement AS
Reinhard Weimer, Saksamaa LV Suursaatkond
Rein Mee, Optimus Systems AS
Reimo Raja, G4S AS
Reet Sillavee, Briti-Eesti Kaubanduskoda
Reelika Leetmaa, Eesti Töötukassa
Raul Puusepp, Tallinna Kaubamaja Grupp AS
Raul Eamets, Tartu Ülikool
Raul Aron, Eesti Tööandjate Keskliit
Raul Kotov, Eesto Gaas AS
Ramil Pärdi , Advokaadibüroo Triniti
Raivo Niidas, Tallinna Ehituskool
Priit Raud, RAMM Ehituse OÜ
Priit Sarapuu, G4S AS
Priit Perens, Swedbank Balti panganduse juht
Pirko Konsa, Eesti Arengufond
Piret Merimaa, CUTform OÜ
Piret Aess, AS R-Kiosk Estonia
Pille Meier, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit
Piia Mäesaar, Tartu Ülikool
Piia Simmermann, Eesti Tööandjate Keskliit
Peeter Matt, AS Onninen
Peeter Tammistu, Mootor Grupp AS
Peep Peterson, Eesti Ametiühingute Keskliit
Paul Alekand, Tallinna Tööstushariduskeskus
Nele Peil, Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liit
Merit Kopli, Postimees AS
Merike Darmody, Dublini Majandus- ja Sotsiaaluuringute Instituut
Meelis Einstein, Kunda Nordic Tsement AS
Meelis Kubits, AS Corpore
Meelis Paavel, Eesti Töötukassa
Meelis Virkebau, Eesti Rõiva- ja Tekstiililiit
Mati Ertsen, Wirtgen Eesti OÜ
Mati Nõmmiste, Grant Thornton Baltic OÜ
Mati Pärnamägi, Baltic Clean AS
Martin Paide, Tallinna Sadam AS
Marta Traks, Eesti Töötukassa
Marko Piirsoo, Tallinna Tehnikaülikool
Marje Josing, Eesti Konjunktuuriinstituut
Marika Priske, Sotsiaalministeerium
Maria Tiidus, Kitman Thulema AS
Margus Suik, Humana Sorteerimiskeskus OÜ
Margus Kastein, Saku Õlletehase AS
Margus Nõlvak, Mainor AS
Margus Tsahkna, Sotsiaalkaitseminister
Margus Sarapuu, Riigikantselei
Marge Uudre, OÜ Aldar Eesti
Maret Maripuu, Tööinspektsioon
Mare Pohla-Tiisler, HKScan Estonia AS
Mailis Alt, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
Madis Habakuk, EBS Education OÜ
Madis Kase, ISS Eesti AS
Maarika Liivamägi, Eesti Hotellide ja Restoranide Liit
Liivi Põldma, OÜ Aldar Eesti
Liisi Maria Muuli, Eesti Tööandjate Keskliit
Liisi Uder, SA Eesti Koostöö Kogu
Lembit Allikmets, Linus Medical OÜ
Lauri Peetrimägi, Tallinna Tehnikakõrgkool
Kristo Anton, NG Investeeringud OÜ
Kristjan Kongo, Forum Cinemas AS
Kristiina Palm, Eesti Töötukassa
Kristi Sild, Advokaadibüroo LEXTAL OÜ
Kristi Lomp, Selver AS
Kristi Roost, Swedbank AS
Kristen Michal, Majandus- ja taristuminister
Koit Uus, Uuemõisa Invest AS
Kert Kaljula, SA Tallinna Teaduspark Tehnopol
Kaupo Kuusik, Eesti Turvaettevõtete Liit
Katrin Höövelson, Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
Katrin Peets, Instrumentarium Optika OÜ
Kata Varblane, EAS, Välisinvesteeringute keskus
Karol Kovanen, Europark Estonia OÜ
Karina Kond, BLRT Grupp AS
Karin Niinas, AS Emor
Karin Madisson, Advokaadibüroo SORAINEN
Karin Patune, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Karin Ruul, Haridus- ja teadusministeerium
Kari Forssten, Indoor Group AS
Kalle Sammal, Tallinna Polütehnikum
Kalev Kikas, RONI REM AS
Kaire Tero, Rimi Eesti Food AS
Kaido Koppa, Tondi Puhastustööd OÜ
Kaido Salurand, Balbiino AS
Kaidi Luide, Eesti Tööandjate Keskliit
Kaarel Variksaar, ABB AS
Jüri Jõema, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit
Jüri Kuusk, Viking Motors AS
JÜRI TRUUS, IKODOR AS
Jüri Käo, NG Investeeringud
Juhan Särgava, Eesti Põllumeeste Keskliit
Jevgenia Tširikova, Moskva oblasti keskkonnakaitse eestvedaja
Jevgeni Ossinovski, Tervise- ja tööminister
Jeannie Melville, Uus-Meremaa ettevõtluse, innovatsiooni ja töösuhete ministeerium
Janek Kalvi , Liviko AS
Janek Saareoks, AS Schenker
Jaanus Laikmaa, Saajos AS
Jaanus Mägi, Magnusson
Jaan Nappus, AS G4S Eesti
Jaan Puusaag, OÜ Krimelte
Jaak Aaviksoo, Tallinna Tehnikaülikool
Ivar Pae, Danske Bank A/S Eesti filiaal
Indrek Saar, Kultuutiministeerium
Imre Leetma, Kunda Nordic Tsement AS
Ilo Rannu, Kitman Thulema AS
Hugo Osula, Mootor Grupp AS
Hillar Kangur, SMA Mineral AS
Henrik Välja, Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liit
Henn Pärn, Riiklik lepitaja
Hendo Priimägi, AS Ühisteenused
Helmut Pikmets, Advokaadibüroo VARUL AS
Helen Põllo, Haridus- ja Teadusministeerium
Helen Pärk, Tallinna Polütehnikum
Heinart Puhkim, Smiso OÜ
Heikki Mäki, Finesta Baltic Oü
Hedy Eeriksoo, Eesti Haiglate Liit
Hannu Arhinmäki, Soome suursaatkond
Hanno Lindpere, KPMG Baltics OÜ
Hannes Virkus, Majandus-ja Kommunikatsiooniministeerium
Grete Adler, Mainor AS
Gerli Aas, Eesti Töötukassa
Georgi Viies, Mainor AS
Gea Otsa, Eesti Tööandjate Keskliit
Evelyn Sepp, Teenusmajanduse Koda
Eve Päärendson, Eesti Tööandjate Keskliit
Erko Vanatalu, Eesti Töötukassa
Erki Niitlaan, Eesti Turbaliit
Erik Laidvee, Transiidikeskuse AS
Enno Lend, Tallinna Tehnikakõrgkool
Enn Veskimägi, STANDARD AS
Enn Kreem, Eesti Laevaomanike Liit
Ene Olle, PARE
Ene Raja, AS G4S Eesti
Ene Aschjem, Norwegian-Estonian Chamber of Commerce
Elizabeth Grünbaum, Eesti Töötukassa
Elari Udam, Riigi Kinnisvara AS
Einari Bambus, AS Tallinna Lennujaam
Einar Vallbaum, Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsioon
David Vseviov, ajaloolane
Carlos Johnson, Pipedrive OÜ
Britta Oltjer, Chemi-Pharm AS
Bo Henriksson, ABB AS
Arto Aas, Rahandusministeerium
Artjom Sokolov, AS G4S Eesti
Arnold Sinisalu, Kaitsepolitseiamet
Arno Almann, EBS Education OÜ
Arno Merelaht, OÜ Arwest
Anton Jartsev, TS Energia OÜ
Annika Uudelepp, Poliitikauuringute Keskus Praxis SA
Annika Sepp, Sotsiaalministeerium
Anneli Entson, Eesti Tööandjate Keskliit
Anne Kraav, Tallinna Tehnikakõrgkool
Andrus Ossip, Eesti Liinirongid AS
Andres Heinver, Kulinaaria OÜ
Andres Talijärv, Keskkonnaministeerium
Andreas Kaju, Meta Advisory Group OÜ
Andi Kasak, Saint-Gobain Glass Estonia SE
Aleksei Nikolajev, Nitrofert AS
Alar Anton, Finnlog OÜ
Alar Karis, Riigikontroll
Aivo Rosenberg, Toode AS
Aivo Adamson, Starman AS
Aigar Pindmaa, Pintmann Grupp OÜ
Ago Tuuling, Teenistujate Ametiliitude Keskorganisatsioon TALO
Ago Soomre, Haapsalu Uksetehas
Aare Tark, TARK GRUNTE SUTKIENE
Jälgi meid Facebookis   
×