Tööandjate Keskliit

Osalejad

Tuulelohe lend 2014 osalejad (11.03.2014 seisuga)

 NIMIORGANISATSIOON
1.AARE TARKADVOKAADIBÜROO TARK GRUNTE SUTKIENE AS
2.AGO TIIMANAS DBT
3.AGO TUULINGTEENISTUJATE AMETILIITUDE KESKORGANISATSIOON
4.AHTO LEVONTILEVONTI OÜ
5.AIME KEISIDA-VIRU KESKHAIGLA SA
6.AIN KALJURANDTALLINNA SADAM AS
7.AIVO  VELLAMÄEANTALIS AS
8.ALEKSANDR VOLOHHONSKIAS DBT
9.ALLAN KIILTALLINNA SADAM AS
10.ANDRES HEINVERSELVER AS
11.ANDRES KEEVALLIKTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
12.ANDRES ONEMARKESKKONNAAMET
13.ANDRES OOPKAUPSTATISTIKAAMET
14.ANDRES SOONISTETARBIJAKAITSEAMET
15.ANDRES TRINKMERKO EHITUS AS
16.ANNE SAMLIKESTRAVEL AS
17.ANNE-MARI ŽUKOVITSAS SILIKAAT GRUPP
18.ANTS SILDBALTIC COMPUTER SYSTEMS AS
19.ANU PRESSELION ETTEVÕTTED AS
20.ARDO KAMRATOVTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
21.ARNO  ALMANNESTONIAN BUSINESS SCHOOL
22.ARNOLD SINISALUKAITSEPOLITSEIAMET
23.ARTO AASRIIGIKOGU
24.ARTUR PRAUNIF P&C INSURANCE AS
25.ARVI HAMBURGTTÜ ENERGEETIKATEADUSKOND
26.AVE KALASAKU ÕLLETEHASE AS
27.BRENT WILTONINTERNATIONAL ORGANISATION OF EMPLOYERS
28.EERO RAUNETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA
29.EGON VEERMÄEMAKSU- JA TOLLIAMET
30.ENE OLLEPARE
31.ENN VESKIMÄGISTANDARD AS
32.ENNO LENDTALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
33.ENNO REBANEEESTI EHITUSMATERJALIDE TOOTJATE LIIT
34.ERIK LAIDVEETRANSIIDIKESKUSE AS
35.ERKKI LAUGUSKAUBAMAJA AS
36.ERKO VANATALUEESTI TÖÖTUKASSA
37.EVE PÄÄRENDSONEESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT
38.GEA MARDNANOVARTIS
39.HANNO PEVKURJUSTIITSMINISTEERIUM
40.HARDI SUIENERGATE OÜ
41.HEIDO VITSURLHV PANK AS
42.HENN PÄRNRIIKLIKU LEPITAJA KANTSELEI
43.HUGO OSULAMOOTOR GRUPP AS
44.ILMAR LEPIKVABARIIGI PRESIDENDI KANTSELEI
45.ILMAR TENNOKESECATWEES OÜ
46.ILO RANNUKITMAN THULEMA AS
47.ILPO HEINOSVARMIL AS
48.IMRE LEETMAAS KUNDA NORDIC TSEMENT
49.IMRE MADISONMANDATUM LIFE INSURANCE BALTIC SE
50.INDREK SAARRIIGIKOGU
51.INDREK TEDERÕIGUSKANTSLERI KANTSELEI
52.IVAR KALLASTNORDEA BANK FINLAND PLC EESTI FILIAAL
53.IVAR SOKOLOVHOUSEHOLD OÜ
54.IVAR VALDMAACRAMO ESTONIA AS
55.JAAK  SAARNIITRIIGI KINNISVARA AS
56.JAANUS KÕUSAARSAKU ÕLLETEHASE AS
57.JANEK KALVILIVIKO AS
58.JANEK POHLATAHE OUTDOORS
59.JANEK SAAREOTSSCHENKER AS
60.JANOŠ TŠONKABUDAMPEX AS
61.JUHAN PARTSMAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM
62.JÜRI ERLEMANNLETARON INVEST OÜ
63.JÜRI JÕEMAEESTI INFOTEHNOLOOGIA- JA TELEKOMMUNIKATSIOONI LIIT
64.JÜRI KUUSKVIKING MOTORS AS
65.JÜRI KÄONG INVESTEERINGUD OÜ
66.JÜRI ROSSINFOTARK AS
67.KADRI SIMSONRIIGIKOGU
68.KAIDO SALURANDBALBIINO AS
69.KAJA KALLASRIIGIKOGU
70.KAJA SEPPEMT AS
71.KARI FORSSTENINDOOR GROUP AS
72.KARIN MADISSONADVOKAADIBÜROO SORAINEN AS
73.KARINA PAATSIADVOKAADIBÜROO BORENIUS
74.KATI KADAKASEESTI TÖÖTUKASSA
75.KATI KUSMINBALTIKA AS
76.KATRIN HÖÖVELSONEUROOPA KOMISJONI ESINDUS EESTIS
77.KAUL AUGASMÄGIHAKA PLAST
78.KAUPO KUUSIKEESTI TURVAETTEVÕTETE LIIT
79.KERSTI KLEESMANNEESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT
80.KRISTEL RÕÕMUSAARKONKURENTSIAMET
81.KRISTI SILDADVOKAADIBÜROO LEXTAL
82.KRISTIINA TAMBERGSAKU ÕLLETEHASE AS
83.KUUNO KÜLASALUTS ENERGIA OÜ
84.LAINE RANDJÄRVRIIGIKOGU
85.LASSE LEHISEESTI MAKSUMAKSJATE LIIT
86.LAURI LINNAMÄEEESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT
87.LEA ENDRIKSONTALLINNA KAUBAMAJA AS
88.LEHAR KÜTTSA KREDEX
89.LELO LIIVEEESTI KOOSTÖÖ KOGU SA
90.LEMMI ORORAHANDUSMINISTEERIUM
91.LERMO POHLAKETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA
92.MAIKEN SÕRGEESTI TÖÖTUKASSA
93.MAREK HELMMAKSU- JA TOLLIAMET
94.MAREK SEPPEESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT
95.MARET MARIPUUTÖÖINSPEKTSIOON
96.MARGUS KASTEINSAKU ÕLLETEHASE AS
97.MARGUS SARAPUUJUSTIITSMINISTEERIUM
98.MARIKA MERILAIEESTI KAUPMEESTE LIIT
99.MARIKA PRISKEMAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM
100.MARJE JOSINGEESTI KONJUKTUURIINSTITUUT
101.MARKO MELTERTNC-COMPONENTS OÜ
102.MARKO POMERANTSRIIGIKOGU
103.MART LIIBERTJUNGENT ESTONIA OÜ
104.MARTA  TRAKSEESTI TÖÖTUKASSA
105.MASSIMO BELLIGOTTIITAALIA SUURSAATKOND
106.MATI KÄRPDHL ESTONIA AS
107.MATI PÄRNAMÄGIBALTIC CLEAN AS
108.MATI VETEVOOLM.V.WOOL AS
109.MAUNO INKINENEESTI PROJEKTBÜROODE LIIT
110.MEELIS EINSTEINAS KUNDA NORDIC TSEMENT
111.MEELIS MILDERBALTIKA AS
112.MEELIS PAAVELEESTI TÖÖTUKASSA
113.MEELIS VIRKEBAUEESTI RÕIVA- JA TEKSTIILILIIT
114.MEHIS PILVAS WTC  TALLINN
115.MERIKE HALLIKCWT ESTONIA
116.NEILAS TANKEVIČIUSLEEDU SUURSAATKOND
117.NELE GERBERSONSOTSIAALMINISTEERIUM
118.OTT LUMIMETA ADVISORY GROUP OÜ
119.OTT OTSMANNEESTI METSA- JA PUIDUTÖÖSTUSE LIIT
120.PAAVO PILVMOLCODE JA GENCODE
121.PAUL ALEKANDTALLINNA TÖÖSTUSHARIDUSKESKUS
122.PEEP PETERSONEESTI AMETIÜHINGUTE KESKLIIT
123.PEEP SIIMONAS NORMA
124.PEEP ÕUNAS JÄRVA TEED
125.PEETER TAMMISTUMOOTOR GRUPP AS
126.PEETER TOHVERVELSTRÖM VALLNER TOHVER OÜ
127.PETER TREIALTNORDEA BANK FINLAND PLC EESTI FILIAAL
128.PILLE HEINLAEESTI TÖÖTUKASSA
129.PRIIT  SARAPUUAS G4S EESTI
130.RAIGO TRIIKEESTI HOTELLIDE JA RESTORANIDE LIIT
131.RAIMO RANDMÄEEPOX OÜ
132.RAINA VASSILJEVEMT AS
133.RAIVO NIIDASTALLINNA EHITUSKOOL
134.RAIVO RANDRAND & TUULBERG GRUPP AS
135.RALF ALLIKVEEAS IDA-TALLINNA KESKHAIGLA
136.RAUL KOTOVAS EESTI GAAS
137.RIHO ISKÜLAS KUNDA NORDIC TSEMENT
138.RIIN KOBINTŠEHHI SUURSAATKOND
139.ROBERT BÉCSYMDC MAX DAETWYLER EESTI AS
140.ROLAND LEPIKNOVARTIS
141.ROMAN KLEPIKOVINTERCONNECT PRODUCT ASSEMBLY AS
142.RUTH LAOSEESTI TÖÖTUKASSA
143.SERGEI BALÕBINE.R.S. AS
144.SIGNE KIVIEESTI KUNSTIAKADEEMIA
145.SIGRID VILBORNERICSSON EESTI AS
146.SIIRI ODRATS-KONIHENKEL BALTI OÜ
147.SILVER DRENKHANEESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT
148.SIRJE PIIRIMETSEESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT
149.SIRJE POTISEPPEESTI TOIDUAINETÖÖSTUSE LIIT
150.SØREN KELSTRUPTAANI SUURSAATKOND
151.SVEN MIKSERRIIGIKOGU
152.SVEN PERTENSLEMMINKÄINEN EESTI AS
153.SVEN SESTERRIIGIKOGU
154.SVETLANA HEINOSVARMIL AS
155.TAAVI RÕIVASSOTSIAALMINISTEERIUM
156.TANEL ROSSEESTI HAIGEKASSA
157.TARMO KRIISAS SILLAMÄE SADAM
158.TARMO LOODUSVILJANDI ÜKK
159.TARMO RANNAKRUUKKI PRODUCTS AS
160.TARMO SILDARCO VARA AS
161.TARMO TAELDPD EESTI AS
162.TARMO TOMAKGREEN IT OÜ
163.TIIT KULLERKUPPAS EESTI GAAS
164.TIIT KUULIOMA EHITAJA AS
165.TIIT KÕUHKNAAS DIRECT CONSULTING
166.TIIT PAANANENEESTI INFOTEHNOLOOGIA- JA TELEKOMMUNIKATSIOONI LIIT
167.TIMO TATARMAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM
168.TOIVO NINNASTALLINK GRUPP AS
169.TOMAS  PALEVIČIUSKOTRYNA OÜ
170.TOOMAS AAKMAINOR AS
171.TOOMAS JÕGIE-PROFIIL AS
172.TOOMAS LAANPERENAPAL AS
173.TOOMAS TAMSAREESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT
174.TOOMAS UNDUSKEESTI HOTELLIKOOL OÜ
175.TOOMAS VIRROAS EESTI RAUDTEE
176.TRIIN ANETTE KAASIKESTIKO-PLASTAR AS
177.TÕNIS ALLIKPÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA
178.TÕNIS ARVISTOINNOVE SA
179.TÕNIS RÜÜTELEESTI HASARTMÄNGUDE KORRALDAJATE LIIT
180.TÕNU KULLMARU EHITUS AS
181.TÕNU KÜTTMAAOÜ EBS EDUCATION
182.ULVI ÜPRAUSAS VALGA GOMAB MÖÖBEL
183.URMAS KUKKAS KUNDA NORDIC TSEMENT
184.URMAS VANAPROTEKTON OÜ
185.URVE TIIDUSKULTUURIMINISTEERIUM
186.VALDAR LIIVEETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA
187.VALERI TROFIMOVMN MEDICAL OÜ
188.VEIKO LARETEIAEK OÜ
189.VEIKO TALIRAHANDUSMINISTEERIUM
190.VELLO KINKTÄNAVAPUHASTUSE AS
191.VLADIMIR  FILTŠAGINMONIK OÜ
192.ÜLLAR RAADESTEVE TERMINAL AS

 

Jälgi meid Facebookis   
×