Tööandjate Keskliit

Tasuta e-õpe Courseralt – Standford, Duke, Yale, Google

Haridus- ja Teadusministeerium pakub kõigile võimalust õppida kuni 2020. aasta lõpuni Coursera pakutavatel veebikursustel maailma tippülikoolidelt ja tehnoloogia suurfirmadelt nagu Stanford, Duke, Yale, Google, IBM.

Kui esmalt said esmalt ligipääsu kursustele riskirühmad, kes koroonakriisist enim mõjutatud, siis nüüd on kursused avatud kõigile. Kursuste läbimisel saavad osalejad ka tasuta sertifikaadi. Kokku on valikus üle 4000 kursuse ja täpsem kursuste info on nähtaval Coursera lehel.

Kuidas tasuta Coursera kursustel osaleda?

 – Programmiga liitumine toimub ainult eelregistreerides siinsest selle programmi raames ei paku  Coursera ligipääsu otse inimestele, vaid ainult programmiga liitunud riikidele. Pärast registreerimist tuleb kahe tööpäeva jooksul registreerunu meiliaadressile link, mille kaudu tasuta keskkonnale ligi pääseda. 

 – Kursuste läbimiseks peab olema piisavalt hea inglise või vene keele oskus.

 – Kursustele saab registreerida (enroll) kuni 28.09.2020 või kuni kohti jätkub ning tasuta lõpetamise sertifikaadi saamiseks tuleb kursus lõpetada hiljemalt 31.12.2020.

 – Õppimist tuleb alustada kahe nädala jooksul alates ligipääsu saamisest. 

Ülevaate algatusest ja eestimaalaste seas populaarsematest kursustest leiad siit

Tasuta õppimist COVID-19 kriisi mõjude leevendamiseks toetab Coursera Workforce Recovery Initiative algatus koostöös Haridus-ja Teadusministeeriumi, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Sotsiaalministeeriumi ja Eesti Töötukassaga. Tasub kiirustada, sest kohtade arv on piiratud.

Lisainfo: Kristi Kivilo, IT oskuste valdkonna juht 625 6356

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×