Tööandjate Keskliit

Haridus- ja teadusministeerium pakub sadu tasuta kursusi

Koostöös ministeeriumite, Eesti Töötukassa ja rahvusvahelise veebiõppe platvormiga Coursera pakub Haridus- ja Teadusministeerium võimalust õppida tasuta pea 300l inglisekeelsel e-õppe kursusele maailma tippülikoolidelt ja tehnoloogia suurfirmadelt.

Veebiõppe platvormi valikust leiab nii tulevikus vajalikke üldoskusi arendavaid kursusi, nagu digitaalne kirjaoskus, projektijuhtimine või ärialane inglise keel, kui ka näiteks spetsiifilisemaid kursusi, nagu pilvetehnoloogia haldamisega seotud oskused, arvutimängude arendamine või meditsiiniline neuroteadus. Erineva pikkusega kursustel saab uuendada ka töö otsimiseks vajalikke oskusi ning teadmisi vaimse tervise hoidmisest. 

Lisainfo tingimuste, kursuste ja registreerimise kohta leiate Haridusportaalist. Sotsiaalministeeriumi pressiteate leiatehttps://www.sm.ee/et/uudised/covid-19-kriisis-kannatanud-inimesed-saavad-voimaluse-arendada-oskusi-tasuta

Juhime tähelepanu, et Coursera kursustele saab registreerida kuni septembri lõpuni või kuni kohti jätkub. Õppimist tuleb alustada kahe nädala jooksul alates ligipääsu saamisest. Õppida saab tasuta kuni 2020. aasta lõpuni.Registreerudes kirjas jagatud lingi kaudu annab huviline õiguse enda nime ja e-maili aadressi edastamiseks Courserale tasuta programmile ligipääsu tagamiseks ning meeldetuletuste saamiseks. Kursuste ja nende sisuga seotud küsimustega seoses pöörduge Coursera poole, probleemide korral programmiga liitumisel kirjutage Sotsiaalministeeriumi aadressile coursera@sm.ee

Kui Te ei leia endale sobivat kursust Coursera keskkonnast, soovitame uurida ka teisi tasuta võimalusi Udemy platvormilt,  #õpimekodus lehelt või töötukassa portaalist. Näiteks Udemy platvorm koondab sadu erinevaid kursuseid IT- ja programmeerimise valdkonnast kuni enesearengu ja juhtimiskursusteni. Vaata lähemalt siit:https://www.udemy.com/courses/free/. Udemysse registreerimine toimub nende lehel.

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×