Tööandjate Keskliit

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE kuulutas välja Mõjukaima Personalijuhi konkursi

Konkurss on mõeldud inimeste juhtimise ja personalitöö valdkonna väljapaistvate tegijate tunnustamiseks, et väärtustada inimeste ja kultuuri ning personalijuhtimise rolli organisatsioonide strateegilises juhtimises, aidates seeläbi kaasa juhtimiskultuuri taseme tõstmisele, Eesti organisatsioonide arengule ja konkurentsivõimele.

Mõjukaima Personalijuhi tiitli vääriline inimeste ja kultuuri juht ning personalijuht on inimene, kes lisaks tulemuslikule tööle tööandja organisatsioonis panustab valdkonna arengusse laiemalt: kas koolitaja, vabatahtliku, kogemuse jagaja või paremate praktikate levitajana. Ta on eeskujuks ning inspireerijaks teistele inimeste ja kultuuri juhtimise ning personalitöö valdkonnas töötavatele inimestele.

2021. aastal valitakse Mõjukaimat Personalijuhti 27. septembrist kuni 15. oktoobrini. Kandidaate võivad esitada nii taotlejad ise, nende tööandjad või koostööpartnerid. Kandidaate saab üles seada PARE kodulehel https://pare.ee/competition/mojukaim-personalijuht/ 

Mõjukaima personalijuhi žüriisse kuuluvad: aasta 2020 mõjukas personalijuht ja PARE juhatuse esimees Maria Kütt (välisministeerium), Arto Aas (Eesti Tööandjate Keskliit), aasta 2021 parim juht Margus Rink (Coop Pank), Maria Veltman (Tripod OÜ) ja Mari-Liis Suurpalu (rahandusministeerium, riigihalduse ja avaliku teenistuse osakond).

Mõjukas Personalijuht kuulutatakse välja PARE üldkoosolekul 2. novembril.

 

Mailis Neppo
Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE
mailis@pare.ee
Telefon 53443227

 

 

 

 

 

Fotod: Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×