Tööandjate Keskliit

Ärivõimalused Eesti Dubai Expo paviljonis

Esimest korda ajaloos läheb Eesti riik maailmanäitusele Dubaisse üheskoos enam kui neljakümne ettevõtte-organisatsiooniga. Selline avaliku-erasektori koostöö on ainuõige viis Eestit tema piiridest suuremaks teha ja meie edulugusid maailmale rääkida. 42 ettevõtet ja organisatsiooni on juba otsustanud oma lugu püsiekspositsioonis maailmanäitusel jagada, riik on loonud selleks paviljoni näol võimaluse ja Expo Dubai sihtasutus hoolitseb kohapealse korralduse eest.

Oktoobrist kuni märtsini 2022 toimuvale maailmanäitusele on tulemas enam kui 190 riiki ja 25 miljonit külastust. Peale enam kui aastast maailma lukustust on see esimene suurem üleilmne üritus kuhu tuleb kohale ka hulk teiste riikide ettevõtjaid ja organisatsioone. 6-kuud kestvas programmis on kokku 11 teemanädalat ja mitmeid ärikonverentse ning foorumeid. Eesti on Expo Dubai ametlik partner teemanädalate ärifoorumite korraldamisel.

Eesti riik on rentinud peaväljaku vahetus lähedus kahekorruselise paviljoni, milles teisele korrusele on loodud kõik vajalikud tingimused ärikohtumisteks ja ürituste korraldamiseks.

Too oma toode või teenus maailmanäitusele ja korralda Eesti paviljonis oma üritus!

Expo teemanädalad ja väärtuspakkumine eksponendile SIIN.

Järgmine selline võimalus avaneb alles 2025. Oma ürituse broneerimiseks kirjuta business@expo2020.ee

Foto: canva.com

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×