Tööandjate Keskliit

Kandideeri Kaugtöö Tegija 2021 märgisele!

Targa Töö Ühing, Elisa Eesti ja Eesti Personalijuhtimise ühing PARE kutsuvad tööandjaid kandideerima Kaugtöö Tegija 2021 märgisele. Selle eesmärk on tunnustada kaugtööd tegevaid ettevõtteid ja juhte Eestis. Konkursil on sel aastal juubeliaasta – märgist antakse välja juba viiendat korda! 

Kaugtöömärgis on hea boonus, mida  kasutada tööandja- ja organisatsiooni mainekommunikatsioonis. Talentide silmis on atraktiivsed need tööandjad, kes pakuvad paindlikkust.

Kandideerida saab 3.-28. maini. Täitke eneseanalüüsi ankeet siin. Erikategoorias saab nomineerida ka juhi, kes ettevõttes kaugtööd edendab! Lisainfo: smartwork.ee 

Märgise saajad kuulutatakse välja 9. juunil kl 14 põnevate intervjuudega täidetud LIVE-ülekandes Elisa Stage veebiplatvormil. Täpsem info osalejatele saadetakse mai jooksul. Andke osalemissoovist teada eneseanalüüsi ankeedi lõpus ja märkige aeg kalendrisse. 

Piilu eelmise aasta LIVE-ülekande kaadritagustesse SIIN. Jälgige Kaugtöö Tegija 2021 tegemisi Facebookis! Jagage ka kogemusi sotsiaalmeedias #kaugtöötegija!

Foto: Elisa Eesti, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE, Targa Töö Ühing

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×