Vabrik nr 151

VABRIK nr 151

Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri
 

Eesti Tööandjate Keskliit otsib taas parimat praktikakohta

Eesti Tööandjate Keskliit käivitas taas konkursi “Parim praktikakoht”, et leida ja tõsta esile ettevõtteid, kes pakuvad silmapaistval moel üliõpilastele ja kutseõppuritele praktikakohti ja õpipoisiõppe võimalusi.


Loe edasi… »

Tööandjate konverents küsib: kas tööga on lõpp?

15. märtsil toimuv Eesti Tööandjate Keskliidu 100. juubeliaasta konverents „Töö lõpp?“ keskendub küsimusele, kuidas olukorras, kus töö mõiste ja suhtumine töösse on kiires muutumises, majandust ja inimeste heaolu jätkuvalt kasvatada.


Loe edasi… »

Viivi Luik: Ei ole niisugust hetke, mil kirjanik tööd ei tee

Mida tähendab kirjaniku jaoks töö? Tööst ja pühendumisest räägib konverentsil Tuulelohe Lend “Töö lõpp?” armastatud kirjanik Viivi Luik.


Vaata videot…»

Uus riiklik lepitaja on Meelis Virkebau

Valitsus nimetas 9. veebruaril 2017  uueks riiklikuks lepitajaks endise Eesti Tööandjate Keskliidu tegevdirektori, pikaaegse volikogu liikme Meelis Virkebau. Virkebau asub ametisse märtsikuust ja peatab sellega seoses oma tegutsemise Tööandjate volikogus.


Loe edasi… »

 
MAKSUPOLIITIKA

Tööandjad toetasid sotsiaalmaksu lae ettepanekut

Toetasime kirjas peaminister Jüri Ratasele Eesti Vabaerakonna fraktsiooni algatatud sotsiaalmaksuseaduse täiendamise seaduse eelnõud, millega tehti ettepanek kehtestada töötasu ülempiir, millest alates sotsiaalmaksu ei maksta.


Loe edasi… »

TÖÖJÕUPOLIITIKA

Algab seminaride sari „Kollektiivsed töösuhted ja töötingimuste kohandamine vähenenud töövõimega inimestele“

Mõttekoda Praxis, Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Ametiühingute Keskliit kutsuvad Tööandjate esindajaid osalema neljal temaatilisel seminaril, mille eesmärk on suurendada tööandjate ja töötajate esindajate võimekust toetada vähenenud töövõimega inimeste tööturul osalemist.


Loe edasi… »

Uuring: tulevikus tuleb meil õppida ja töötada kauem

OSKA tööturu ülevaatest selgub, et aastaks 2024 on Eestis pea 50 000 tööealist vähem kui praegu. Järjest enam on vaja kõrgharidusega spetsialiste ning vähem lihtsa töö tegijaid.
 

 

Peresõbraliku tööandja märgise tutvustus toimub taas

Sotsiaalministeeriumi poolt välja töötatud peresõbraliku tööandja märgise vastu on olnud tööandjate seas suur huvi ja seetõttu korraldatakse teinegi infohommik märgise  tutvustamiseks.


Loe edasi… »

 
 
AVALDA ARVAMUST

Eesti väärtpaberite keskregistri seaduse eelnõu

Rahandusministeerium on saatnud arvamuse avaldamiseks Eesti väärtpaberite keskregistri seaduse ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu, mille kohta ootame teie arvamusi.


Loe edasi… »

 
TASUB TEADA

Tartu Ülikooli karjääripäev 1. märtsil

1.märtsil toimub Tartu Ülikooli peahoones karjääripäev „Praktika teeb tegijaks“, mis viib kokku ettevõtted ja üliõpilased ning keskendub praktika teemadele. Paljude tuntud ettevõtete seast on kohal Swedbank, Eesti Meedia, Playtech, Tamro Baltics, PwC ja KPMG.


Loe edasi… »

 PARE aastakonverents „Päev pärast homset“

Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE kutsub 20-21. aprillil toimuvale aastakonverenstsile “Päev pärast homset”.


Loe edasi… »

Infohommikud tööandjale: lähetatud töötajad

Tööinspektsioon kutsub tööandjaid osalema infohommikutel „Lähetatud töötajad. Infohommikuid toimub kokku neli, millest kaks on eesti keeles, üks vene keeles ja üks inglise keeles.

Loe edasi… »

 

 

 

Jälgi meid Facebookis   
×