Vabrik nr 148

 

 

VABRIK nr 148


Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri
 

Võta välistudeng ettevõttesse töövarjuks

Korraldame teist aastat välistudengite töövarjupäeva ja kutsume tööandjaid oma organisatsiooni ühe päeva jooksul välistudengile tutvustama. Seejuures valib tööandja nii aja, mil ta töövarju vastu võtta saab, kui ka valib soovi avaldanud kandidaatide seast endale sobiva(d) töövarju(d).


Loe edasi… »

Majanduskasvu lahendusi tuleb otsida tabudest vabana

Eesti majanduse elavdamiseks tuleb riiklikud poliitikad allutada majanduskasvu eesmärgile, ent vähemalt sama oluline on nii tööandjatel, töötajatel, haridusasutustel kui ka teistel osapooltel ise aktiivselt kaasa mõelda ja panustada, leidsid seminaril „Kuidas anname majandusele uue hoo?“ osalejad.


Loe edasi… »

Ettevõtjad: poliitilistest valikutest tulenevaid muudatusi ei tohi teha õigust eirates

Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda saatsid seoses plaanitavate maksumuudatustega riigikogu esimehele ühispöördumise, milles juhivad tähelepanu ebamõistlikule kiirustamisele muudatuste menetlemisel ja mitmete õigusnormide ning kaasamise hea tava rikkumisele.


Loe edasi… »

 
 
MAJANDUSPOLIITIKA

Tamsar: nulltolerants kihutamise vastu ka poliitikas

Ettevõtluskeskkonnas olulisi seadusemuudatusi mõne päeva jooksul ja kobareelnõuna vastu võttes käitub riigikogu kui arutu maanteel kihutaja, kes ei hooli reeglitest ja teiste heaolust, kirjutab Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar.


Loe edasi… »

Ekspordiuuring: Eesti konkurentsieelise taastamine nõuab pikaajalist tegevuskava

Eesti odava tööjõu eelis Lääne-Euroopa ees on kadunud, nagu ka kvaliteedieelis Ida-Euroopa ees, kes on meile kvaliteedis järele jõudnud, leiavad KPMG Baltics ja Eesti Tööandjate Keskliidu läbi viidud Eesti ekspordiuuringus osalenud Eesti suurimad eksportöörid.


Loe edasi… »

OECD küsitlus maksupoliitika mõjust ettevõtjatele

Palume ettevõtjaid osalema OECD küsitluses, milles uuritakse maksupoliitika mõju ettevõtjate otsustele. Küsitluse tulemused on sisendiks G20 tippkohtumisele, kus OECD esitab ettepanekud maksukindluse suurendamiseks ja investeeringuteks soodsa keskkonna loomise meetmeteks.


Loe edasi… »

 
 
TASUB TEADA

Tööandjatele PARE aastakonverentsil soodushind

Eesti personalijuhtimise ühing PARE kutsub 20-21. aprillil 2017 aastakonverentsile “Päev pärast homset”, Eesti Tööandjate Keskliidu liikmetel kehtib soodushind.


Loe edasi… »

 
Jälgi meid Facebookis   
×