Vabrik nr 144

 

VABRIK nr 144
Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri
 

Tööandjad ja Swedbank kutsuvad ettevõtteid aega annetama

Eesti Tööandjate Keskliidu ja Swedbanki ühine algatus „Annetame Aega“ kutsub tööandjaid üle Eesti andma töötajatele aastas ühe tasustatud päeva, mille töötajad kasutaksid heategevuseks. Juba on algatusega liitunud üle kümne ettevõtte.

Loe edasi… »

Aasta ettevõte 2016 on Hekotek AS

13. oktoobri pidulikul auhinnagalal Eesti Parimad Ettevõtted 2016 pälvis Aasta Ettevõtte tiitli masinaehitusettevõte Hekotek AS. Aasta Uuendaja tiitliga pärjati Tööandjate keskliidu liige Estonian Cell.

Loe edasi »

Erika Ilves: Meil ei ole ükskõik

Eesti Tööandjate Keskliidu initsiatiivil lisandus iga-aastasele Eesti parimate ettevõtete tunnustamise auhinnagalale uuendusena ettevõtja visioonikõne. Tänavu inspireeris ettevõtjaid OffWorldi asutaja Erika Ilves. Tema ettevõte arendab USAs kaevandusroboteid, mis mitte väga kauges tulevikus võiksid töötada Kuul.

Vaata videot… »

Kutsume ametiühinguid toetama välistööjõu palkamise leevendamist

Üha süveneva tööjõupuuduse leevendamiseks peab Eesti muutma oma suhtumist välistööjõusse ja muutuma aktiivseks värbajaks, ütles Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar Eesti Ametiühingute Keskliidu strateegiakonverentsil esinedes. Tamsar kutsus ametiühinguid seda seisukohta toetama ning avalikkusele ja poliitikutele selgitama.

Loe edasi… »

Uued liikmed: Keskkonnateenused ja Tehnoplast

Eesti Tööandjate Keskliiduga liitusid AS Eesti Keskkonnateenused ja AS Tehnoplast. Tere tulemast!

Loe edasi… »
 
HARIDUS

“Ettevõtlikkus kooli” viis ettevõtjate lood 5000 õpilaseni

3-7. oktoobrini toimunud ettevõtlusnädalal külastas aktsiooni „Ettevõtlikkus kooli“ raames 103 ettevõtjat kokku 105 kooli üle Eesti ja inspireerisid oma lugu rääkides ligi 5000 noort. Teist aastat toimuva aktsiooni eesmärk on viia õpilased kokku ettevõtjatega, kes räägivad neile avameelselt ettevõtluse võlust ja valust – nii õnnestumistest kui ka tehtud vigadest ja nendest saadud õppetundidest.

Loe edasi… »

Parima praktikandi konkursi sõelale on jäänud 7 säravat kandidaati

Eesti Tööandjate Keskliidu parima praktikandi konkursi „Praktik Cum Laude“ finaali jõudis seitse noort, kes saavutasid eelmisel õppeaastal praktika jooksul silmapaistvaid tulemusi. Konkursi võitjad selguvad 25. oktoobril.


Loe edasi… »
MEIE SEISUKOHAD

Töövaidluste lahendamise seaduse eelnõu

Esitasime töövaidluste lahendamise korda muutvale seaduseelnõule põhjalikud ettepanekud.

Loe edasi… »

Euroopa sotsiaalõiguste sammas

Eesti Tööandjate Keskliit leiab, et Euroopa Liit paistab juba praegu silma kõrgete sotsiaalsete standardite ja kulutustega globaalses plaanis, küll aga ei saa seda öelda ELi majanduse konkurentsivõime kohta. Seega peaks kindlasti püüdma vältida igasuguseid lisaregulatsioone sotsiaalvaldkonnas.

Loe edasi… »
 
AVALDA ARVAMUST

Ettepanekud riikliku statistika seaduse muutmiseks

Ootame ettepanekuid riikliku statistika kogumise korralduse muutmiseks. Millised teemad riikliku statistika seaduses vajaksid Teie hinnangul muutmist ning millised oleksid väljapakutud lahendusvariandid?

Loe edasi… »
 
 
TASUB TEADA

KPMG ja Tööandjad otsivad lennukaid ideid ekspordi arendamiseks

KPMG Baltics korraldas koostöös Eesti Tööandjate Keskliiduga ekspordivaldkonnale pühendatud uuringu, mille peamine eesmärk on leida lennukaid ideid ja uudseid lahendusi Eesti eksporditegevuse arendamiseks ja laiendamiseks. Tutvustame tulemusi laiemale ringile pressikonverentsil 2. novembril.

Loe edasi… »

Konkurss “Aasta betoonehitis 2016”

Eesti Betooniühing ja Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit kuulutasid välja konkursi „Aasta betoonehitis 2016”. Konkursi eesmärk on tõsta betooni kui kodumaise ehitusmaterjali mainet ning kaasa aidata betoonarhitektuuri, betoonitehnoloogia ja betoonehituse arengule. Konkursile tööde esitamise tähtaeg on 1. detsember

Loe edasi… »
 
Jälgi meid Facebookis   
×