Tööandjate Keskliit

Kutse Tööandjate Keskliidu liikmele: edumeelsete juhtide konverents “Chage, Quick!”

Hea Eesti Tööandjate Liidu liige,

Juba 24. aprillil  toimub Tallinnas rahvusvaheline ärikonverents kõigile edumeelsetele juhtidele,  “Change, Quick!” mis keskendub infotehnoloogia (IT) rollile teiste sektorite äri edendajana.

 „IT on tänaseks lahutamatu osa igast ärist. Oleme jõudnud selleni, et tegelikult on iga ettevõte IT-ettevõte “ –  nii on konverentsi juhtmõtte sõnastanud Gartner, tehnoloogia- ja ärianalüüsi globaalne arvamusliider, kelle asepresident Stephen Prentice on konverentsi peaesineja.

Tule konverentsile ja saa teada, kuidas IT OMA ettevõtte kasuks targalt tööle panna!

 Konverents annab vastused küsimustele:

  • kuidas muudab IT lähiajal teiste sektorite ärimudeleid? Seda küsimust lahkab erinevate sektorite näitel põhjalikult peaesineja Stephen Prentice., lisaks räägib Hardi Meybaum (GrabCAD, CEO) radikaalsetest muudatustest kõiges, mis puudutab füüsiliste asjade tootmist. „Asjade interneti“ (Internet of Things) praktilisi rakendusi ettevõttes tutvustab Joni Lehtonen (Tieto asepresident).
  • kuidas saan ära kasutada teiste kogemusi ? Edulood erinevatest tootmis- ja teenusettevõtetest nii Eestist kui kaugemalt: oma kogemusi jagavad Bolefloor, Fortumo, Fits.me, Hyrles, Labquality, StoraEnso, Transferwise, Trigon Agri jt.
  • kust alustada ja kuidas kõik praktiliselt käib? Päeva jooksul näitavad Marko Kokla (Virtuaalettevõte OÜ) ja Yrjö Ojasaar (Solon Partners) otse laval ühe tootmisettevõtte näitel samm-sammult, kuidas IT abil suurendada erinevate äriprotsesside kiirust, efektiivsust ning ettevõtte kasumlikkust.

 Sooduspakkumine Eesti Tööandjate Liidu  liikmetele juhul, kui osaleb vähemalt 10 ettevõtet, on:

-liidu liikmele tavapilet 40% soodustusega st 147 EUR+km ning VIP-pilet koos õhtuse osaga 189 EUR+km. Võrdluseks, täishinnaga tavapilet maksab 245 EUR+km, koos õhtuse osaga 295 EUR + km.

Palun andke oma huvist kasutada liidu liikmetele mõeldud 40%-lise soodustusega eripakkumist teada siin: ictconfestonia.com/registration/partner-offer .  S ooduskood: CQTAL 40. Vastava arvu huviliste täis saamise korral võetakse Teiega uuesti ühendust ja saate soodushinnaga pileti lunastada. Tähtaeg info edastamiseks on 10.aprill.

Konverentsi korraldab Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit koostöös Baltic Innovation Agencyga. Toimumiskohaks on Tallinna Ülikool, Narva mnt 29. Päeva modereerivad Jarmo Eskelinen ja Yrjö Ojasaar. Töökeel on inglise keel.

Change, Quick!“ on Estonian ICT Week 2014 avakonverents.

Kohtumiseni konverentsil!

Lisainfo:
Mari Halliksaar
mari@bia.ee
+372 51 986544