Tööandjate Keskliit

2007. a. konkurss

Puuetega inimeste sõbraliku tööandja märgi said 5 ettevõtet

Tööandjate teadlikkus puuetega inimeste töötamise võimekuse osas on erinev. Üldiselt ei mängi tööandja jaoks rolli, kas töötaja on puudega või puudeta, oluline on, et ta oma tööd teha oskaks ja tahaks. Rõõm on siinkohal tõdeda ettevõtjate suhtumine puuetega inimestesse on aasta-aastalt paremuse suunas muutunud ning üha enam nähakse puuetega inimestes väärtuslikku tööjõudu.

Loodetavasti on siin oma osa ka Eesti Tööandjate Keskliidul ja Eesti Puuetega Inimeste Kojal, kes täna juba teist korda tunnustavad tööandjaid, kes on tööle võtnud puuetega inimesi aidates seeläbi kaasa puuetega inimeste tööhõive kasvule ja nende paremale integreerimisele ühiskonda.

Sel aastal anti üle viis puuetega inimeste sõbraliku tööandja märki. Selle aasta laureaatide seas on lisaks avatud tööturul tegutsevatele ettevõtetele ka MTÜsid, millede puhul tegemist nn kaitstud töökohtadega. Otsuse langetamisel lähtusime eelkõige tööhõivelisuse aspektist ehk siis tunnustame neid, kes puuetega inimestele töökohti pakuvad.

Hea Ettevõtte Autasu saavad:

1) Vest-Wood Eesti AS
2) Seve Ehituse AS
3) Tallinna Perekonnaseisuamet
4) MTÜ Pimedate Töökeskus Hariner
5) MTÜ Merimetsa Tugikeskus

PALJU ÕNNE KÕIGILE ning loodame, et ka hea eeskuju on nakkav!!!

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×