Tööandjate Keskliit

09.09.2008 Kontakt Konverentside seminar: Meediakanalite võimalused. Venekeelne meediaruum meie kõrval

Seminar „Meediakanalite võimalused. Venekeelne meediaruum meie kõrval“

Lugupeetud Otsustaja!

Huviga võtsid kuulajad vastu meie 13. mail toimunud vene meedia teemalise seminari. Nüüd oleme korraldamas põhjalikku jätkuseminari „Meediakanalite võimalused. Venekeelne meediaruum meie kõrval“, mis toimub 09. september 2008 Sokos Hotel Viru Konverentsikeskuses Tallinnas.

Seminaripäeva avab suurte kogemustega sotsioloog Andrus Saar, Turu-uuringu firmast Saar Poll.  Sügiseks on valmimas rida põnevaid sotsioloogilisi uuringud, mis annavad ülevaate Eesti inimeste hoiakutest, väärtushinnangutest ja nende muutumistest viimase paari aasta jooksul. See info annab Teile, otsustaja, võimaluse tajuda elanikkonnale olulisi märksõnu. Kiired muudatused ühiskonnas ei ole säästnud ka meie maailmapilti! Need hinnangud, mis olid olulised veel eile, ei kehti enam täna.

Meediaekspert ja olümpiavõitja Gerd Kanteri tiimi juht Raul Rebane räägib, kui oluline on sõnumi edastamisel see, kuidas kuulajad selle vastu võtavad. Räägitakse eristumisest olukorras, kus turul tegutsejaid on palju ning tähelepanu võitmine on saanud juba tõeliseks väljakutseks. Baltikumi suurim ja Eesti ainuke uudisteagentuur BNS teeb päevas sadu valikuid.  Millised teated jõuavad maailma, millised mitte, selgub BNS-i juhi Anvar Samosti ettekandest. Päeva viimane ettekanne on Postimehe peatoimetaja Merit Kopli poolt, kes analüüsib vene meedia hetkeseisu ja suurima venekeelse väljaande (Postimees na Russkom Jazõke) lugejate eelistusi.

Päeva lõpus saavad osalejad diskuteerida koos Raul Rebase, Merit Kopli ja Anvar Samostiga. Diskussiooni ja kogu seminaripäeva juhib tuntud  ajakirjanik ja meediakonsultant Marica Lillemets.

Seminaripäev annab kõigile palju mõtlemisainet ning hulga praktilisi nõuandeid leidmaks uusi võimalusi enda kuvamiseks.

Septembris juba kohtume,

Juuli Laanemets
Kontakt Konverentsid tegevjuht

Päevakava, hinnainfo, lektorid, registreeri

Kasutame kodulehel küpsiseid. Tutvun andmekaitse poliitikaga Nõustun
×