Värske Vabrik

 • Vabrik nr 154
  VABRIK nr 154


  Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

   

  Panditulumaksu asemel peaks valitsus keskenduma majanduskasvu toetamisele

  Tööandjate keskliit ja Kaubadus-tööstuskoda pöördusid ühiselt peaministri poole ja kirjutasid, et valitsus peaks panditulumaksu ja teiste uute maksude kehtestamise ning üldise maksukoormuse tõstmise asemel keskenduma majanduskasvu toetamisele.

  Loe edasi… »

  Riigireformi Radar: Tegemata töö prioriteetide seadmisel tõi hindeks „kolme“

  Eesti Tööandjate Keskliidu ja mõttekoja Praxis algatus Riigireformi Radar annab riigireformi edenemisele hindeks “kolme”. Muret tekitavaks võib pidada valitsuse tegemata tööd prioriteetide seadmisel – ettepanekuid riigi reformimiseks on palju, kuid muutuste elluviimine võiks olla tõhusam.

  Loe edasi… »

  Parim Praktikakoht 2017 on Põhja-Eesti Regionaalhaigla

  Konkursi “Parim praktikakoht 2017” võitis Põhja-Eesti Regionaalhaigla, kes pakub õppuritele läbimõeldud ja süsteemset praktikat ja panustab seeläbi töötajate järelkasvu koolitamisse.

  Loe edasi… »

  Tööandjate ettepanekud välismaalaste seaduse muutmiseks

  Tegime Siseministeeriumile ettepanekud Välismaalaste seaduse muutmiseks ja välismaalastest töötajate värbamise jätkuvaks leevendamiseks.

  Loe edasi… »

  Toetame tulumaksuseaduse muutmise eelnõud

  Eesti Tööandjate Keskliit toetab maksuerandit tööandja korraldatud transpordile ja majutusele, kirjutasime tagasisideks Tulumaksuseaduse muutmise eelnõule.

  Loe edasi… »

   
  MAKSUPOLIITIKA

  Maagaasi aktsiisi ei tohi tõsta

  Maagaasi aktsiisimäära tahetakse lisaks senistele hüppelistele tõusudele järgmise kolme aasta jooksul veelgi tõsta ligi kahekordseks, mille tulemusena tõuseks maagaasi hind 2017-2020 ligikaudu 20%.

  Loe edasi… »

  Maksukorralduse seaduse muudatused

  Avalda arvamust maksukorralduse seaduse ja teiste maksuseaduste muudatuste väljatöötamiskavatsuse kohta. 

  Loe edasi… »

  Ettevõtlustulu lihtsustatud maksustamine

  Eesti Tööandjate Keskliit kooskõlastas ettevõtlustulu lihtsustatud maksustamise seaduse eelnõu. Ettevõtluskonto muudaks füüsilise isiku ettevõtlustulu maksuarvestust oluliselt lihtsamaks.

  Loe edasi… »

   
   
  HARIDUSPOLIITIKA

  Kutsume tunnustama parimaid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid

  Kuni 15. aprillini on kõigil võimalik Haridus- ja Teadusministeeriumi veebilehe www.hm.ee/gala kaudu esitada tunnustamiseks parimaid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid.

  Loe edasi… »

  Fotod “Parim Praktikakoht 2017” auhinna üleandmiselt

  SA Põhja-Eesti Regionaalhaiglale andsid „Parima Praktikakoht 2017“ auhinna üle haridus- ja teadusminister Mailis Reps ja Eesti Tööandjate Keskliidu juhataja Toomas Tamsar. Vaadake galeriid!

  Loe edasi… »

   
   
  TASUB TEADA

  Tallinna-Harjumaa seminar “Erivajadusega inimene – tööandja võimalus”

  Eesti Töötukassa korraldab 26.04.2017 kell 9.00-16.00 Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses seminari, mille eesmärk on  tutvustada tööandjatele erivajadusega inimeste töötamise ja töölevõtmise võimalusi

  Loe edasi… »

  ABB ja Ericsson osalevad LHV tervisejooksu- ja kõnni sarjas rekordarvu tiimidega

  19. aprillil alustab juba 15. hooaega iganädalane LHV tervisejooksu ja -kõnni sari, mis on tööandjatele hea ja soodne võimalus oma töötajaid regulaarselt liikuma motiveerida. Tööandjate keskliidu liikmetele on töötajate jooksule registreerimine soodushinnaga.

  Loe edasi… »

  Adapter ühendab teaduse ja ettevõtluse

  Ettevõtjale, kes vajab kiiret ja asjalikku lahendust oma arenguteel olevatele väljakutsetele, on nüüd olemas uus abiline. Veebileht www.ADAPTER.ee on värav Eesti parimate teadus- ja arendusasutuste pakutavate teenuste, teadmiste ja arendusvõimaluste juurde.

  Loe edasi… »

   

   

Jälgi meid Facebookis   
×