Värske Vabrik

 • Vabrik nr 157

  VABRIK nr 157


  Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

   

  Panditulumaksu asemele otsitakse uut lahendust

  Koalitsioonierakondade juhid otsustasid ettevõtlusorganisatsioonide survel panditulumaksu mitte kehtestada ja on alustanud koostöös Eesti Tööandjate Keskliiduga uute lahenduste otsimist.

  Loe edasi… »

  Parim väikeettevõttest praktikakoht on restoran
  Mr. Jakob Otepääl

  Eesti parim väikeettevõttest praktikakoht, restoran Mr. Jakob Otepääl, paneb kokaks õppijate silmad särama ning kasvatab uut grillmeistrite põlvkonda.

  Loe edasi… »

  Digitaalsed oskused jõuavad tuhandete tööstussektorite inimesteni

  Eesti Tööandjate Keskliit ja OÜ IT Koolitus võitsid Majandus ja Kommunikatsiooniministeeriumi korraldatud riigihanke ja hakkavad 3000-le tööstuse töölistele esmaseid digioskusi õpetama ning tööstusettevõtete juhtidele digitaliseerimise teemal teadlikkuse tõstmise üritusi korraldama.

  Loe edasi… »

  Bo Henriksson on Eesti parim juht 2017

  Eesti parim juht on 2017. aastal on pikaaegne elektroonikatööstuse ABB Eesti ja Balti tegevuste juht Во Henriksson.

  Loe edasi… »

   
  MAKSUPOLIITIKA

  Tööandjate ja Koja 11 ettepanekut maksejõuetuste vähendamiseks

  Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda esitasid justiitsministeeriumile 11 ettepanekut, mis aitavad meie hinnangul kaasa maksejõuetusõigusega seonduvate probleemide leevendamisele ning tagavad ausamat ettevõtluskeskkonda.

  Loe edasi… »

  Maksualase õigusloome kvaliteet ja valitsuse poliitiline kultuur ei kannata kriitikat

  Ettevõtlusorganisatsioonid on mures valitsuse maksualase õigusloome kvaliteedi ja poliitilise kultuuri halvenemise pärast, kirjutasid Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ühises pöördumises Riigikogu esimehele Eiki Nestorile.

  Loe edasi… »

   
  HARIDUSPOLIITIKA

  Enn Veskimägi riigikogus: Kolm ettepanekut kutsehariduse edendamiseks

  Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu liige Enn Veskimägi esines 18. mail Tööandjate ja Kaubandus-tööstuskoja esindajana Riigikogus ettekandega kutseharidusest kui riiklikult olulisest küsimusest ja tegi kolm ettepanekut kutsehariduse tõhustamiseks ning tööjõupuuduse vähendamiseks.

  Loe edasi… »

   
  AVALDA ARVAMUST 

   Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse muutmine

  Sotsiaalministeerium on saatnud arvamuse avaldamiseks töötervishoiu ja tööohutuse seaduse muutmise seaduseelnõu väljatöötamise kavatsuse, milles on kaardistatud valdkonna probleemid ja välja pakutud lahendused. Ootame teie kommentaare väljapakutud lahendustele!

  Loe edasi… »

   
  TASUB TEADA

  Tule tasakaalustatud toitumise konverentsile! 

  Eesti Toiduainetööstuse Liit kutsub osalema teisel Tasakaalustatud toitumise konverentsil. Konverents toimub 14. juunil hotellis Euroopa.

  Loe edasi… »

  Anna hoogu Helpific platvormile! 

  Kutsume kõiki üles panustama Helpificu tugikeskkonna arendamisse. Tugikeskkonda on abiks inimestele, kel igapäevatoimingute tegemiseks on abilist vaja, näiteks eakatele ja erivajadusega inimestele transporditeenuse või majapidamistoimingute osutamine.

  Loe edasi… »

   
   

   

Arhiiv

Vaata kõiki

 
Jälgi meid Facebookis   
×