Värske Vabrik

 • Vabrik nr 178

   

   


  VABRIK nr 178

  Eesti Tööandjate Keskliidu infokiri

   

  Mis on puudu koalitsioonileppest

  Eesti Tööandjate Keskliidu juht Toomas Tamsar analüüsis Tööandjate perspektiivist loodavat koalitsioonilepet. Leppes sisalduvatest ohtudest on palju räägitud ja neist ei saa ka mina mööda, ometi võib leida sealt ka positiivset. Mõned olulised küsimused on läbirääkijatel aga sootuks ununenud.

  Loe edasi

  Eesti võimekaim tööandja on Ida-Virumaal tegutsev Svarmil AS

  Eesti Tööandjate Keskliit kuulutas võimekaimaks tööandjaks Kiviõlis tegutseva õmblusettevõtte Svarmil AS, kes pälvib tunnustuse järjepideva panuse eest vähenenud töövõimega inimeste kaasamisse. Ettevõtte 250 töötajast on 57 vähenenud töövõimega.

  Loe edasi

  Algas kandideerimine Eesti suurimal ettevõtluskonkursil

  Eesti Tööandjate Keskliit, EAS ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda kutsuvad kõiki ettevõtteid osalema suurimal ettevõtluskonkursil „Eesti parimad ettevõtted 2019“. Konkursi eesmärk on tunnustada parimaid Eesti ettevõtteid ja edendada ettevõtlikkust. Kandidaate saab üles seada 3. juulini.

  Loe edasi

  Kuidas kohandada töökoht vähenenud töövõimega inimesele? 

  Mida saab ettevõttes teha selleks, et kohandada töökoht sobivaks vähenenud töövõimega inimesele? Oma kogemust jagavad kolm töötajat, kes saavad oma praegusel töökohal suurepäraselt hakkama.

  Loe edasi

  Avalda arvamust: EL ja USA kaubandussuhete koostöö

  Euroopa Komisjon kutsub kõiki huvitatud isikuid esitama arvamusi EL ja USA koostöö kohta regulatsioonide ühtlustamise valdkonnas. Arvamuste ja ettepanekute saatmise tähtaeg on 23. aprill 2019.

  Loe edasi
   

  UUDISEID ERIALALIITUDELT 

  Esimene rahvusvaheline hotellidele suunatud konverents Baltikumis

  Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu eestveadmisel toimus 4.-5. aprillil 2019 Tallinnas esimene Baltimaade külalislahkusmajandusele suunatud konverents. Foorumi eesmärk oli tuua kokku Balti riigid, Soome, Rootsi ning osa Venemaast, et jagada kogemusi ja leida ühine põhi külalislahkuse majandusharu edasiarendamiseks ning noorte talentide meelitamiseks tööstusharusse.

  Loe edasi

  Toiduliit kutsub osalema avatud toidutööstuse nädalal ja teistel üritustel

  27. maist kuni 2. juunini toimub juba neljas avatud toidutööstuste nädal, kuhu toidutööstustel on veel võimalik registreeruda. Osalema on oodatud kõik ettevõtted, kes tegelevad toidu tööstusliku tootmisega ning turustavad oma toodangut ka jaekaubanduse vahendusel.

  Loe edasi

  PARE kutsub personalijuhte taotlema kutsetunnistust

  Sel kevadel, 30. – 31. mail 2019, on personalijuhtidel suurepärane võimalus omandada personalitöö valdkonna kutsetunnistus!  Kutsetunnistus on kvaliteedimärk, mis annab tööandjale kinnituse personalijuhi oskuste ja teadmise kohta.

  Loe edasi
   

  TASUB TEADA

  Välisvärbamistoetus laieneb inseneridele

  Ettevõtted saavad nüüdsest Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt taotleda välisvärbamistoetust lisaks IT-spetsialistide värbamisele välismaalt ka loodus- ja tehnikateaduste tippasjatundjate värbamiseks teistest riikidest. Toetus suureneb lisaks varasemalt 2000-lt eurolt 3000 eurole töötaja kohta, vastates paremini välisspetsialisti värbamisega seotud tegelikele kuludele.

  Loe edasi

  Kutse õpilaste teadusfestivalile 16-17. aprillil Tartus

  Eesti Teadusagentuur ootab teid külastama 16.-17. aprillil 2019 Eesti Rahva Muuseumis toimuvat 5. õpilaste teadusfestivali, mis on suurim Eestis toimuv õpilasteaduse pidu!

  Loe edasi

  Terviseinfo – insult, kiire abi võib päästa aju

  Insult on järsku algav osaline ajutegevuse häire, mille põhjuseks on kahjustatud ajuosa verevoolu vähenemine või lakkamine. Ka töökohal on võimalik tähele panna esimesi märke võimalikust insuldist ja reageerida nendele vastavalt. 

  Loe edasi

  Uus liige Töötajate Vaba Liikumise nõuandekomitees

  Eesti Tööandjate Keskliit nimetas Euroopa Komisjoni Töötajate Vaba Liikumise Nõuandekomiteesse uue liikmena Kesko Senukai Eesti õigusnõuniku pr. Katrin Truve. Varasemalt oli komitee liige Tööandjate esindajana AS ISS Eesti personalijuht Helo Tamme. 

  Eesti Tööandjate Keskliit

  employers@employers.ee
  www.employers.ee
  Facebook: Employers.Confederation
  +372 699 9301
  Kiriku 6, 10130, Tallinn, Eesti

   


   

   

Arhiiv

Vaata kõiki

 
Jälgi meid Facebookis   
×